Wydarzenia ze SmackDown - Roman Reigns podwyższa stawkę, walka w pre-show NXT Takeover 36

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Newspack zwiera wyłącznie wydarzenia z ostatniej gali SmackDown!

Na początku gali Edge odniósł się do Setha Rollinsa, rozwijając dalej ich feud prowadzący do starcia między nimi na SummerSlam. Edge powiedział Rollinsowi, że ten wprowadził Edge'a w stan, z którego niełatwo jest wrócić i Seth pozna konsekwencje przekroczenia granicy na PPV.


Link do filmu


Seth pojawił się nieco później i odniósł się do tego, co Edge miał do powiedzenia. Edge przywitał go na titantronie, w tle grał theme song The Brood, a Rated R Superstar zgotował Rollinsowi małą "kąpiel".


Link do filmu


Podczas SmackDown po trzech tygodniach nieobecności do ringu powróciła jedna z posiadaczek tytułów WWE Women's Tag Team, Natalya, która przeszła kontuzję prawej kostki. Razem z Taminą przegrały w non-title matchu z Shotzi i Tegan Nox. W rezultacie Shotzi i Nox zmierzą się z mistrzyniami ponownie na SummerSlam - tym razem z pasami WWE Women's Tag Team na szali.

W segmencie zamykającym ostatnią tygodniówkę przed SummerSlam John Cena skonfrontował się z WWE Universal Championem Romanem Reignsem. W trakcie wymiany zdań Roman dodał do ich walki na SummerSlam jeden warunek - jeśli Reigns nie zdoła obronić tytułu w sobotę, opuści WWE.


Link do filmu


W jednym z dark matchy nagranych przed rozpoczęciem SmackDown Keith Lee, występujący jako heel, pokonał w squashu lokalnego wrestlera.W najbliższy poniedziałek na Raw gościem The Miza i Johna Morrisona w Moist TV będzie Logan Paul.Ridge Holland i Trey Baxter zmierzą się ze sobą w Pre-Show niedzielnego WWE NXT TakeOver 36.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy