Bianca Belair, nowi rekruci w NXT, Gable Steveson, przygotowania do SummerSlam

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Jak widzieliśmy, Bianca Belair pojawiła się na wczorajszych tapingach SmackDown Live. Zaprzeczyła tym samym pojawiającym się ostatnio plotkom o rzekomej kontuzji wykluczającej ją z udziału w sobotnim SummerSlam. Pojawiły się one po tym, jak zawodniczka opuściła tygodniową serię live eventów WWE.

***


WWE przeprowadziło w ostatnich dniach serię try-outów w Las Vegas. W ich efekcie kontrakty rozwojowe w NXT otrzymało kilkanaścioro sportowców, m.in. kulomiot Isaac Odugbesan, futbolista Randy Beidelschies, była uczestniczka programu "The TItan Games" Jamara Garrett oraz mało znana zawodniczka sceny niezależnej FaithyJ.

***


Ofertę występów w WWE otrzymał ostatnio również Gable Steveson, złoty medalista olimpijski z Tokio w zapasach w stylu wolnym w kategorii do 125 kg. Jak ujawnił w wywiadzie, kontaktował się z nim bezpośrednio sam Vince McMahon widzący w nim nowego Kurta Angle. Droga do podpisania kontraktu jest jednak daleka, sam zawodnik nie wie bowiem jeszcze, co zamierza robić w przyszłości - kontynuować karierę do Igrzysk w Paryżu, skupić się na występach w UFC, WWE czy zespole Minnesota Vikings. Wiadomo jedynie, że Steveson pojawi się na tegorocznym SummerSlam - w roli widza na stadionie.

***


Do SummerSlam szykują się już tymczasem Rhea Ripley, Damien Priest oraz (Matt) Riddle ;)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy