CM PUNK DEBIUTUJE W ALL ELITE WRESTLING!

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Drugi w historii odcinek AEW Rampage rozpoczął się od spekulowanego od kilku tygodni debiutu. Po mocnym wejściu w swoim rodzinnym mieście, Punk wygłosił w ringu promo, w którym zaznaczył, że z pro wrestlingiem pożegnał się już w sierpniu roku 2005, gdy opuścił ROH i udał się do WWE. Następnie Punk wezwał Darby'ego Allina z towarzyszącym mu Stingiem i rzucił wyzwanie. Żegnając się z publicznością, zaznaczył, że zobaczy się z nimi 5 września na All In.


Link do filmuLink do filmu


Na konferencji prasowej, która odbyła się już po całej gali, Punk oraz Tony Khan wypowiedzieli się na temat debiutu Punka i planów, jakie AEW może dla niego mieć. Khan zaznaczył, że CM Punk w AEW nie będzie występował "na pół etatu", będzie obecny na galach tydzień w tydzień. Odniesiono się też do tego, czy Punk, w związku ze współpracą AEW z kilkoma innymi federacjami, będzie również występował przykładowo w Impact czy NJPW. Punk odpowiedział:

"To w zasadzie będzie zależeć od Tony'ego. Jeśli zechce, bym wziął udział w G1, to jakoś się dogadamy. Ja jednak wróciłem po to, by być przede wszystkim w AEW na TNT."

CM Punk został zapowiedziany także na następny odcinek AEW Dynamite:Z tej okazji, fani będący świadkami tego wydarzenia obdarowani zostali długo oczekiwanymi... lodami sygnowanymi imieniem CM Punka :)

CM Punk

dodane przez Michał Sienkiewicz (Michcio) w dniu: 21-08-2021 12:07:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy