Problemy z Peacock, status Ceny, Kingston o MITB, Naomi zmienia brand

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1426

Sporo fanów zgłaszało problemy z platformą Peacock podczas gali Money In The Bank. Trudności rozpoczęły się w trakcie walki Charlotte Flair z Rheą Ripley. Rozwiązane zostały przed początkiem męskiego Money In The Bank Ladder Matchu. Samo WWE miało nie być świadome zaistniałej sytuacji, a miała miejsce głównie na terenie Stanów Zjednoczonych. W tym samym czasie, np. w Polsce na WWE Network, transmisja trwała w normalnych warunkach.

WWE nie zwlekało z czasem i szybko ogłosiło w mediach społecznościowych, że John Cena otworzy najbliższe Raw. Gwiazdor ma określić swoje ambicje po powrocie na Money In The Bank. Sam Cena ma ponownie mieć status "wolnego agenta" i możliwość pojawienia się w dowolnym brandzie.Organizacja udostępniła także na YouTube krótką przemowę Ceny, którą skierował do fanów po zejściu z anteny MITB.

Link do filmu


Kofi Kingston skomentował porażkę z Bobbym Lashleyem.


PWInsider podał że Naomi prawdopodobnie ponownie zmieni brand. Od draftu w 2020 roku występowała na Raw, ale w najbliższym czasie ma przenieść się na SmackDown. Nie wiadomo tylko jeszcze, kiedy do tego oficjalnie dojdzie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy