Powroty na Raw, niespodzianka w walce wieczoru, spoilery z gali

Giero
Newsów: 1741

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego odcinka Monday Night Raw!

Zgodnie z zapowiedziami Raw otworzył John Cena, który jasno zakomunikował swój cel po powrocie. Zamierza odebrać WWE Universal Championship Romanowi Reignsowi.Wygląda na to, że i Nia Jax straciła cierpliwość do Reginalda, atakując go po przegranej walce. Wraz z Shayną Baszler nie podołały Natalyi i Taminie. Reginald jednak szybko zrekompensował to sobie... odbierając 24/7 Championship Tozawie.

Link do filmu


Dwie niespodzianki czekały WWE Championa - Bobby'ego Lashleya. Najpierw w otwartym wyzwaniu pokonał powracającego Keitha Lee. Następnie skonfrontował się z Goldbergiem.
Link do filmu


Link do filmu


Na Raw debiut zaliczył NXT Champion Karrion Kross. Warto zauważyć, że w głównym rosterze pojawił się bez Scarlett. Nie było to jednak udane pierwsze wrażenie. Przegrał pojedynek z Jeffem Hardym.

Link do filmu


To nie był koniec zaskoczeń tego wieczoru. Charlotte Flair obroniła WWE Raw Women's Championship w main evencie przeciwko Rhei Ripley. Jednak po tej walce... doszło do wykorzystania walizki Money In The Bank. Nikki A.S.H. skutecznie zrealizowała kontrakt i po raz pierwszy w karierze została mistrzynią Raw.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy