Podsumowanie wydarzeń z Money In The Bank 2021

Giero
Newsów: 2030

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z gali PPV - Money In The Bank 2021! Czytasz na własną odpowiedzialność.

Zgodnie z zapowiedziami w kick-off show zobaczyliśmy jeden pojedynek. Doszło do starcia o SmackDown Tag Team Championship. The Usos przechytrzyli Reya Mysterio i Dominika. Tym samym przejęli tytuły mistrzowskie tag team w WWE po raz siódmy. Przerwali panowanie Reya i Dominika, które trwało 63 dni.
Główną część show otworzył kobiecy Money In The Bank Ladder Match. Śmiało można powiedzieć, że był to jeden z dziwniejszych MITB Matchów, głównie przez osobę Alexy Bliss. Samą walizkę zgarnęła niespodziewanie Nikki Cross. Wykorzystała nieuwagę reszty rywalek, które walczyły ze sobą na drabinach.
AJ Styles i Omos obronili WWE Raw Tag Team Championship. Walka nie trwała zbyt długo - dwanaście minut, ale była dość intensywna i na dobrym poziomie.

Jeszcze krócej trwało starcie o WWE Championship. Bobby Lashley wyraźnie zdominował Kofiego Kingstona, który nie mógł zbyt wiele zrobić w tym pojedynku.


Dużo bardziej wyrównana była walka Rhei Ripley i Charlotte Flair. Ostatecznie wyłoniono nową mistrzyni Raw. Charlotte poddała oponentkę i zdobyła mistrzostwo kobiet po raz czternasty w karierze (trzynasty singlowy).


Sporo działo się w męskim pojedynku z drabinami. Veer, Shanky i Jinder Mahal zaatakowali Drew McIntyre'a, po czym wyprowadzili go z areny w trakcie walki. W decydujących momentach Big E wykonał finishera z drabiny Sethowi Rollinsowi i po chwili ściągnął walizkę z kontraktem.

Dużo zamieszania było także w walce wieczoru o WWE Universal Championship. The Usos chcieli wykorzystać zamroczenie sędziego i pomóc Romanowi Reignsowi, gdy był w opałach. Na wsparcie Edge'owi przybyli jednak Rey i Dominik Mysterio. Kluczowe okazały się ingerencje Setha Rollinsa. Odwrócił uwagę Edge'a, co wykorzystał Reigns i sfinalizował pojedynek na swoją korzyść. Po walce Rollins i Edge kontynuowali brawl wśród publiczności.
Po walce na Reignsa czekała jeszcze jedna niespodzianka. Pojawił się powracający John Cena. Doszło do konfrontacji, podczas której Cena dość wyraźnie wskazał, co go interesuje.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy