Terminy Homecoming i Bound for Glory, podsumowanie Slammiversary 2021

Giero
Newsów: 2030

Poznaliśmy termin kolejnego dużego wydarzenia od Impact Wrestling. Bound for Glory 2021 będzie miało miejsce 23 października. Z pierwszych zapowiedzi wynika, że możemy się spodziewać wielu postaci z innych organizacji - AEW, AAA i NJPW.Natomiast już 31 lipca dojdzie do gali specjalnej - Homecoming, która będzie wyemitowana na Impact Plus.

Newsy zawierają otwarte spoilery z gali Impact Wrestling Slammiversary 2021!

Warto podkreślić, że przy okazji Slammiversary organizacja po raz pierwszy od wybuchu pandemii koronawirusa zdecydowała się na show z udziałem publiczności.

IW przygotowało tego wieczora dużo niespodzianek. Świadkami pierwszej byliśmy już w trakcie kick-off show. Havok i Rosemary pokonały Fire ‘n' Flava i zostały nowymi Knockouts Tag Team Champions. Tym samym drugi title reign Tashy Steelz i Kiery Hogan został przerwany po 63 dniach.


Główną część show otworzył Ultimate X match. Josh Alexander poradził sobie z pięcioma rywalami i obronił X-Division Championship.


Następnie zobaczyliśmy pierwszy powrót podczas Slammiversary. Chelsea Green stworzyła team z Mattem Cardoną. Pokonali Briana Myersa oraz Tenille Dashwood. Dla Green to powrót do Impact Wrestling po trzech latach. Ostatnio pracowała dla WWE, ale to była niezbyt udana przygoda przez liczne kontuzje.


W. Morrissey przechytrzył i pokonał Eddiego Edwardsa.

Potem dość niespodziewanie zobaczyliśmy tag team match. Powrócili FinJuice, którzy szybko rozprawili się z Sherą oraz Madmanem Fultonem.

Chris Sabin po roll-upie pokonał Moose'a.

Mimo absencji TJP ostatecznie zobaczyliśmy Four-way tag team match o Impact World Tag Team Championship. Fallah Bahh dostał nowego partnera, którym okazał się... debiutujący w IW No Way (Jose). Z samej walki zwycięsko wyszli The Good Brothers, którzy odzyskali tytuły mistrzowskie.


Pomiędzy walkami zobaczyliśmy teaser sugerujący debiut w IW Aidena Englisha. Nie wiadomo na razie, kiedy do niego dojdzie.

Tajemniczą rywalką Deonny Purrazzo okazała się Thunder Rosa. Deonna obroniła Impact Knockouts Championship, a po walce czekała ją kolejna niespodzianka. Pojawiła się powracająca Mickie James, która zaprosiła Purrazzo do udziału w gali NWA EmPowerrr. Mistrzyni odmówiła i zakpiła z James, co przerodziło się w szybką bójkę.Kenny Omega wyszedł zwycięsko z trudnego No DQ Matchu z Samim Callihanem. Tym samym nadal posiada Impact World Championship.Dużo więcej dyskusji wywołało to, co wydarzyło się po walce wieczoru. W Impact Zone niespodziewanie pojawił się Jay White - Never Openweight Champion i lider Bullet Clubu. Skonfrontował się z Good Brothers, Donem Callisem i Omegą. Ci namawiali go do zrobienia charakterystycznego "Too Sweet".
Jednak w tym momencie doszło do końca transmisji. Wyglądało to dość dziwnie, bowiem komentatorzy kontynuowali swoją pracę. Według doniesień z zaplecza - wszystko wyszło zgodnie z planem, by podtrzymać zainteresowanie sytuacją przy najbliższych galach.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy