WWE 2k23 Even Stronger

Postacie z NXT na zapleczu SmackDown, spoilery z SD

Giero
Newsów: 1582

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu SmackDown!

WWE kontynuuje sprawdzanie gwiazd z NXT w dark matchach przed galami głównego rosteru. Tym razem przed SmackDown publiczności pokazali się Aliyah i Austin Theory. Występ tego drugiego był o tyle ciekawy, że... współtworzył tag team z Daveyem Boy Smithem Jr. Wygląda na to, że Brytyjczyk powraca do organizacji.

Link do filmu

Ponadto na zapleczu było obecnych więcej postaci z NXT, jak chociażby Xia Li.

Na samym SmackDown także doszło do powrotu. Dokładniej chodzi o Finna Balora. Skonfrontował się z Samim Zaynem. Irlandczyk ostatnie miesiące spędził w NXT, gdzie między innymi ponownie sięgnął po główne mistrzostwo.

Link do filmu


Odświeżanie rosteru niebieskiego brandu trwa w najlepsze. Po pierwszych zapowiedziach wiadomo już, kiedy na SmackDown zadebiutuje Toni Storm. Była mistrzyni NXT UK wystąpi już w następny piątek.



Pozostając w klimatach kobiecych dywizji - Shotzi i Nox ponownie pokonały Taminę Snukę oraz Natalyę. To oznacza, że zostały kolejnymi pretendentkami do pasów tag team. Nie ogłoszono jeszcze terminu walki o tytuły.

Link do filmu


Z kolei Bianca Belair obroniła WWE SmackDown Women's Championship przeciwko Carmelli.
Link do filmu


SmackDown zamknął Fatal 4-Way Match, z którego zwycięsko wyszedł Seth Rollins. Na tym jednak nie skończyły się atrakcje dla publiczności. Po zejściu z anteny doszło do kolejnego pojedynku, tym razem Battle Royal, które wygrał Big E. Potem w obecności kilku czołowych face'ów podziękował fanom za obecność i podkreślił, że cieszy się z powrotu WWE do normalnych realiów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy