Omówienie wydarzeń z Raw, John Cena

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Na Raw powrócił Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem, który stwierdził, że dla Lesnara nie ma w tym momencie godnego rywala w żadnym z rosterów, więc... weźmie on udział w Royal Rumble Matchu. Dodatkowo wejdzie do tej walki jako numer jeden. Mistrzostwo WWE nie będzie jednak na szali.


Do nietypowej sytuacji doszło po pojedynku AJ'a Stylesa z Akirą Tozawą. W wyniku braku komunikacji ochroniarze powalili na ziemię mężczyznę, który zmierzał do ringu. Człowiekiem tym okazał się być Ric Malone, mający wziąć udział w segmencie z Lashleyem oraz Laną. Ekipa odpowiadająca za ochronę nie wiedziała, że miał się on pojawić w tamtym momencie i omyłkowo wzięła go za intruza. W tym momencie rozpoczęła się przerwa reklamowa, a po niej segment doszedł normalnie do skutku.

Tuż przed walką wieczoru doszło do niespodziewanego powrotu Big Showa, który połączył siły z Samoa Joe i Kevinem Owensem przeciwko Sethowi Rollinsowi i Authors of Pain. Starcie przez dyskwalifikację wygrała pierwsza ekipa, która również wyszła zwycięsko z brawlu mającego miejsce po gongu.


Dawno niewidziany w ringu WWE John Cena zaprzeczył, jakoby jego kariera wrestlera dobiegła końca i ma nadzieję, że fani zawsze będą go kojarzyć z tej branży. Dodał, że nie może już występować tak często jak kiedyś ze względu na wiek i przy okazji zasugerował, że na tegorocznej WrestleManii może odegrać podobną rolę, co na poprzedniej, kiedy to ku zaskoczeniu wszystkich pojawił się w swoim starym gimmicku "Dr. Thuganomics".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy