Paul Heyman pomysłodawcą pushu dla Liv Morgan, Ogłoszenie Paige, Sprzedaż Worlds Collide

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że to Paul Heyman był zwolennikiem dodania Liv Morgan do storyline'u z udziałem Lany, Ruseva oraz Bobby'ego Lashleya. Program ten oczywiście nie był zbyt dobrze oceniany przez fanów wrestlingu, ale za to zbierał znakomite wyniki oglądalności na platformie YouTube. Regularnie segmenty z nim związane biły rekordy popularności. Przypomnieć należy, że YouTube daje WWE kilkanaście milionów dolarów zysku.

Wszystko wskazuje na to, że Paige nie planuje powrotu do ringu. Spekuluje się, że Brytyjka może w najbliższym czasie wydać specjalne ogłoszenie, ale nie oznacza to, że znowu zobaczymy ją między linami. Obecnie nadal znajduje się w produkcie federacji i być może oficjele będą chcieli dać jej więcej czasu na wizji.

WWE może mieć spore kłopoty ze sprzedażą biletów na galę Worlds Collide. Event ten został wyznaczony na sobotę przed Royal Rumble, czyli w miejsce gali TakeOver, która została przesunięta na luty. Cel federacji to 6 tysięcy sprzedanych biletów, ale to tylko połowa areny. Gdyby tego było mało, to w tym momencie zakupiono zaledwie ponad 3 tysiące wejściówek.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy