Współpraca AEW i NJPW? Cody o Harperze w AEW, walka dodana do karty Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

W najbliższą środę na AEW Dynamite dojdzie do kolejnego Six-Man Tag Team Matchu. Best Friends i Orange Cassidy zmierzą się z cała trójką z Jurassic Express. Wcześniej potwierdzono także takie walki jak: Cody i Dustin Rhodes vs The Lucha Bros, Riho vs Kris Statlander o AEW Women's Championship czy Kenny Omega & Hangman Page vs Private Party.


Jedna z ostatnich wypowiedzi Chrisa Jericho podgrzała nadzieje fanów na współpracę All Elite Wrestling z New Japan Pro Wrestling. Jednak wiceprezydenci AEW - Matt i Nick Jackson ponownie podkreślili, że w najbliższym czasie nie ma co spodziewać się takiego partnerstwa. Podkreślili, iż życzą NJPW wszystkiego co najlepsze, bo są w przyjacielskich stosunkach. I jeżeli pojawią się jakieś konkrety, to są otwarci na współpracę. Ale w tej chwili nie ma takiego tematu.

Tymczasem Cody Rhodes w jednym z ostatnich wywiadów zasugerował, że jest możliwość zatrudnienia Luke'a Harpera w AEW. W grudniu został on zwolniony z WWE i prawdopodobnie musi odczekać 90 dni na podpisanie kolejnego kontraktu. Jeśli do tego nie dojdzie, to i tak możemy spodziewać się odświeżenia rosteru, bowiem AEW aktywnie przegląda rynek. Natomiast sam Harper nie może narzekać na brak zainteresowania, bo z chęcią widziałyby go czołowe organizacje jak NJPW, Impact Wrestling czy Ring of Honor.

Road to Memphis:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy