Atak CM Punka na The Miza, Io Shirai, Elias

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

CM Punk zaatakował The Miza na Twitterze, po tym jak ten krytycznie odniósł się do udziału Brooksa w programie WWE Backstage. Miz sam był ostatnio gościem tego show i po jego zejściu z anteny nagrano filmik, w którym gawędzi z Renee Young oraz Paige, mówiąc, iż według niego był to najlepszy z dotychczasowych epizodów, z czym nie zgodziła się Renee. Na to były mistrz WWE odparł sarkastycznie, że w sumie to racja, bo on "nie odmienił realiów". Było to jasne nawiązanie do słów Punka, który podczas debiutu w Backstage powiedział, że gdy wszystkim się wydaje, że mają odpowiedzi na pytania, on zmienia wszelkie realia. Ironia Miza najwyraźniej nie przypadła do gustu "Najlepszemu Na Świecie", bo w mocno niecenzuralnych słowach odpowiedział 39-latkowi, jednak po jakimś czasie usunął Tweeta.


Pozostając przy temacie Miza - stwierdził on ostatnio, iż Elias ma wszystko, aby zostać wielką gwiazdą w federacji. Pochwalił również Otisa, a sam o sobie powiedział, że nie jest najbardziej utalentowanym zawodnikiem, ale nadrabia to ciężką pracą i dzięki temu jest w stanie błyszczeć.

Io Shirai podobno jest niezadowolona ze swojej pozycji w federacji, co chce wykorzystać Stardom, która chce przekonać zarówno ją, jak i Kairi Sane do nieprzedłużania umowy z WWE i powrotu do Japonii. Na korzyść organizacji z Kraju Kwitnącej Wiśni może też działać fakt, iż Io ma narzeczonego w swojej ojczyźnie (EVIL, wrestler NJPW), a na dodatek jej pensja jako zawodniczki NXT jest niższa od tej, którą inkasowała, walcząc właśnie w Japonii. WWE jednak prawdopodobnie podwyższy pensję Shirai i da jej awans do głównego rosteru, aby utrzymać ją w swoich szeregach.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 08-01-2020 20:46:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy