Edge podpisał umowę z WWE, WWE czeka na Bobby'ego Roode'a, Kontrakty Revival

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że Edge otrzyma od WWE bardzo dobre warunki finansowe. Były wielokrotny World Champion podpisał już podobno nową umowę z federacją. Nie jest ona jednak oparta na pojedynczych występach w segmentach, ale to kontrakt dla zapaśnika. Wszystko więc wskazuje na to, że w najbliższych tygodniach Rated-R Superstar po prawie 9 latach przerwy powróci między liny. Idealną opcją do tego wydaje się być Royal Rumble Match.

Oficjele WWE bardzo czekają obecnie na powrót Bobby'ego Roode'a, który został zawieszony z powodu złamania przepisów antydopingowych. Kanadyjczyk jest jednak bardzo potrzebny, bo federacja chce podczas Royal Rumble zorganizować 6-osobowy tag team match. Bobby Roode miałby stworzyć drużynę z Baronem Corbinem i Dolphem Zigglerem, a cała trójka ma zawalczyć z Romanem Reignsem i braćmi Uso.

Zawodnicy drużyny Revival otrzymali podobno od federacji propozycje nowego kontraktu. Co ciekawe, jest on bardzo dobry finansowo, bo gwarantuje on łącznie około miliona dolarów wynagrodzenia. Oprócz tego umowa zawiera mniej lokalnych występów niż obecnie.

dodane przez Arkao w dniu: 09-01-2020 05:42:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No super.. teraz zamiast się ekscytować powrotem mojego ulubionego zawodnika to będzie tylko oczekiwanie z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki internecie :roll:

napisane przez CzaQ w dniu : 09-01-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy