Ivar kontuzjowany, Więcej na temat obostrzeń, Cięcia na WWE Network, Heyman i Reigns

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

WWE potwierdziło po zakończeniu Raw, że jeden członków tag teamu The Viking Riders, Ivar, nabawił się kontuzji podczas 8-Man Tag Team Matchu. Ivar po wykonaniu Suicide Dive na członków The Hurt Business wykonał rękoma symbol "X", który oznaczał konieczność udzielenia pomocy medycznej. Ivar doznał urazu w okolicach szyi, jednak uraz ten nie wydaje się być groźny, a zabranie zawodnika do szpitala zostało potraktowane tylko jako środek ostrożności.Jak wspominaliśmy przy ujawnianiu nowych zasad dotyczących działalności rozrywkowej poza WWE TV, przed Raw miało odbyć się spotkanie z rosterem w celu przedstawienia szczegółów odnośnie do nowego rozporządzenia McMahona. Zawodnicy mogą zachować swoją działalność na YouTube i Twitch pod warunkiem, że będą używać swoich prawdziwych imion i nazwisk, a nie ringname'ów WWE. Działalność na platformie Cameo jest przez WWE wciąż niepożądana. Jest w tej kwestii jeszcze wiele niejasności i zapewne na przestrzeni najbliższych dni dowiemy się na ten temat więcej.

Według Wrestling Observer Newslettera, WWE dokonało pewnych "cięć" w niedawno dodanych do biblioteki Networka eventach federacji niezależnych. W materiale z gali wXw Toronto 2019 wycięty został odbywający się na tej gali Fatal 4 Way z udziałem Cimy, Daniela Makabe, Brenta Banksa oraz Juliana Pace'a. Wobec tego ostatniego padło niedawno oskarżenie mające związek z ruchem #SpeakingOut w mediach społecznościowych. Z tego samego powodu, z tej samej gali został wycięty segment z udziałem Davida Starra i WWE NXT UK Championa Waltera. Starr został oskarżony o gwałt i wykorzystywanie seksualne w czerwcu. Wówczas wiele federacji zerwało z nim wszelkie powiązania i odebrało mu posiadane przez niego tytuły mistrzowskie. wXw Toronto 2019 w oryginalnej, nieedytowanej wersji dostępne jest teraz tylko na platformie streamingowej wXw, - Westside Xtreme Wreslting NOW.

Fightful Select oraz WrestleTalk podają, że Paul Heyman jest mocno zaangażowany w booking WWE Universal Championa Romana Reginsa, od kiedy ten powrócił na SmackDown. Zasługą Heymana są przykładowo końcówka walki o pas Universal na Payback oraz ostatnie promo Reignsa na SmackDown.

Chris Jericho wspomniał podczas prowadzonego przez siebie streama, że dopiero niedawno dowiedział się o tym, że w zeszłym roku zmarł John Riker, znany fanom jako Ralphus - prywatny ochroniarz Jericho z WCW.

Finn Balor i Adam Cole promują na Twitterze swoje dzisiejsze starcie o pas NXT na NXT Super Tuesday II.

WWE Playlist - Sojusze, których się nie spodziewaliśmy:


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy