Wieści z Raw - heelturn, szkocka masakra, Raw vs SD Tag Champs, Street Fight w ME

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Paczka zawiera wyłącznie otwarte spoilery Raw!

Orton wyjawił podczas promo, że na Clash of Champions odbędzie się pojedynek Orton vs. McIntyre z pasem WWE na szali, jeśli Drew zostanie dopuszczony do walki, ze względu na skutki zdrowotne ostatnich ataków Randy'ego. Przerwała mu syrena karetki, z której wysiadł McIntyre i w ringu wykonał Claymore Kick na Ortonie. Sytuacja powtórzyła się dwukrotnie w późniejszej części gali - podczas walki Ortona z Keithem Lee oraz na zapleczu.


Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


Podczas gali doszło do heelturnu. W 6 Man Tag Team Matchu (Crews, Alexander & Ricochet vs. The Hurt Business) Cedric Alexander zaatakował swoich partnerów i dołączył do grupy pod przewodnictwem MVP.


Link do filmu


Link do filmu


Peyton Royce pokonała w singlowym pojedynku swoją byłą przyjaciółkę i partnerkę tag teamową - Billie Kay.


Link do filmu


Link do filmu


Mistrzowie drużynowi SmackDown Cesaro i Shinsuke Nakamura odwiedzili Raw i rzucili wyzwanie mistrzom drużynowym Raw, The Street Profits. Na następnym Raw dojdzie więc do Champions vs. Champions Matchu pomiędzy mistrzami drużynowymi obu brandów.


Link do filmu


Kevin Owens i Aleister Black zmierzyli się ze sobą na macie Raw Underground. Podczas walki zainterweniował Dabba-Kato. Podczas Raw Talk, już po zakończeniu Raw, Owens odniósł się w promo do tego wydarzenia.


Link do filmu


Link do filmu


24/7 Champion R-Truth uniknął odebrania tytułu przez Akirę Tozawę i jego grupę wojowników ninja podczas... posiłku.


Link do filmu


Main eventem gali był pojedynek Dominika Mysterio z Murphym w Street Fight Matchu. Walka skończyła się poprzez poddanie się Murphy'ego, gdy ten obijany był kijami kendo przez całą rodzinie Mysterio.


Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy