Kontrakt Hardy'ego, przyszłość UpUpDownDown, sukces ThunderDome, Stephanie McMahon

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Nie milkną echa niedawnego zarządzenia Vince'a McMahona nakazującego zawodnikom związanym kontraktem z WWE rezygnację z prowadzenia prywatnych kanałów na portalach streamingowych. Do sprawy odniósł się jeden z najpopularniejszych youtuberów w federacji, gospodarz kanału "UpUpDownDown", Xavier Woods: Nie mam żadnych odpowiedzi, nie mam pojęcia, co się dzieje. Wydaje mi się, że będzie ok, myślę, że z większością ludzi będzie ok, ale zobaczymy. Nie wiem, nie jestem właściwym adresatem tego pytania. Chciałbym wiedzieć więcej, ale niestety nie wiem. Będziemy streamować ile się da, tak długo, jak się da..

***


Co ciekawe, przeciwniczką niedawnego zarządzenia McMahona wydaje się jego córka, Stephanie. W niedawno udzielonym wywiadzie stwierdziła otwarcie: Myślę, że dzięki istnieniu social mediów nasze obecne talenty mają większą niż kiedykolwiek szansę na odniesienie sukcesu. Dostają szansę na promocję swoich brandów i swojego własnego głosu w oraz poza ringiem. Im więcej nawiązują interakcji z fanami, tym więcej ludzi chce ich oglądać.

***


WWE ThunderDome, mimo krytyki części fanów, okazało się sukcesem - przynajmniej frekwencyjnym. Jak informuje WWE, wszystkie dostępne dla fanów "miejsca" podczas najbliższego Monday Night Raw zostały rozdysponowane.

***


Matt Hardy był gościem programu The Chris Van Vliet Show. W trakcie rozmowy odniósł się m.in. do długości kontraktu swojego brata, Jeffa. Matt ujawnił, iż obecny mistrz Interkontynentalny pozostanie w WWE przynajmniej do końca 2021 roku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy