Data Full Gear, AEW unika kontrowersyjnych tematów? Page, Sydal komentuje botch

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1205

All Elite Wrestling ogłosiło, że kolejne PPV - Full Gear odbędzie się 7 listopada. Nie jest znana na razie lokalizacja wydarzenia, ale można spodziewać się, że będzie to ponownie Daily's Place w Jacksonville.

Niektóre redakcje zasugerowały ostatnio, że przedstawiciele AEW mogą unikać trudnych pytań. Zauważono to m.in. podczas ostatniej konferencji prasowej Tony'ego Khana. Oczywiście odbywają się na zasadach zdalnych, więc teoretycznie rzeczywiście organizatorzy mają większe możliwości cenzury. M.in. miały paść pytania o Justina Robertsa, który był ostatnio oskarżany o próby uzyskania nagich zdjęć od niepełnoletnich dziewczyn. AEW jednak w ogóle nie odnosi się do takich tematów.

Dave Meltzer ostatnio odnotował nowe informacje odnośnie Adama Page'a. Podkreśla, że wszystkie ostatnie storyline'y wokół The Elite były od dawna planowane. I wcześniej czy później mają wykreować Adama jako topowego baby face'a w organizacji. Jeżeli to się nie wydarzy jeszcze w tym roku, to i tak takiej roli dla Page'a możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach.

Z kolei Matt Sydal na Twitterze z przymrużeniem oka przyjął jego botch z All Out. Zasugerował, że być może pora zastanowić się nad nowymi akcjami.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy