Więcej informacji ws. AOP, Miro atakuje Meltzera, Paige nie zrezygnuje z Twitcha

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

W zeszłym tygodniu WWE poinformowało o rozwiązaniu kontraktów z AOP (Akam i Rezar). Pojawiły się spekulacje, że organizacja zdecydowała się na taki ruch, gdyż Rezar nadal leczył uraz. Jednakże obydwaj zawodnicy byli już zdrowi i gotowi do akcji. Zatem wygląda na to, że stracili po prostu zainteresowanie ze strony Vince'a McMahona. Za ich spory push i połączenie z Sethem Rollinsem odpowiedzialny był Paul Heyman, gdy kierował programami na Raw. Gdy on stracił posadę, to z kolei AOP stracili mocną pozycję.

Miro (Ex Rusev) podczas jednej z ostatnich audycji ostro zaatakował Dave'a Meltzera. Chodzi o informacje, że Lana jest jedną z głównych odpowiedzialnych za ban gwiazd WWE na platformy typu Twitch itd.

"Mam dość tego faceta. Kim on jest, by mówić takie rzeczy? To wszystko to kłamstwa. Ten człowiek kiedyś spłonie w piekle. W porządku, zbieraj na tym pieniądze. Ale kiedyś trafisz do piekła za te wszystkie kłamstwa" - stwierdził Miro.

Tymczasem, pozostając w sprawie bana - Paige w jednym z wywiadów mówiła, że nie ma zamiaru rezygnować z działalności na Twitchu. Zmieni prawdopodobnie nazwę konta, ale dalej będzie streamować. A jest w międzyczasie związana kontraktem z WWE. Wielce prawdopodobne, że pozostałe gwiazdy zareagują podobnie.

FULL MATCH: Roman Reigns vs. Finn Bálor - Universal Title Match: Raw, August 20, 2018

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy