AEW All Out 2020 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 1906

Poniżej otwarte spoilery z gali All Out. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Za nami kolejne PPV od organizacji All Elite Wrestling. Pora podsumować najważniejsze wydarzenia z wczorajszej gali.

W Casino Battle Royal doszło do jednego debiutu. W walce udział wziął Matt Sydal (ex zawodnik WWE, Impact Wrestling i ROH). Wszedł do pojedynku z numerem 21, ale nie zrobił zbyt dobrego wrażenia. Mocno zbotchował swój finisher, a do tego dość szybko został wyeliminowany. Zwycięstwo w pojedynku zgarnął Lance Archer i to on dostanie możliwość zdobycia AEW World Championship.
Duże kontrowersje wywołał pojedynek Matta Hardy'ego z Sammym Guevarą. Hardy niebezpiecznie upadł z podwyższenia, uderzając tyłem głowy o beton. Wyraźnie był oszołomiony, a sędzia zdecydowała się przerwać walkę, pokazując znak "X". Przez chwilę wydawało się, że to koniec. Ale Matt wyraźnie naciskał, by kontynuować pojedynek. Ostatecznie wygrał, lecz po pojedynku trafił do szpitala. Całą sytuację ostro krytykowała Reby - żona Matta w mediach społecznościowych.Hikaru Shida pokonała Thunder Rosę i tym samym nadal jest mistrzynią kobiet.

Natomiast Natural Nightmares, Scorpio Sky i Matt Cardona pokonali Dark Order. Po walce ogłoszono, że Dustin Rhodes zyska szansę na zdobycie TNT Championship. Zawalczy z Brodiem Lee na najbliższym Dynamite.

FTR z kolei pokonali Adama Page'a i Kenny'ego Omegę. Tym samym są trzecimi w historii mistrzami tag team w AEW. Zachowanie Omegi po pojedynku sugeruje, że odwróci się od swojego dotychczasowego partnera.


Orange Cassidy odniósł kolejną wygraną nad Chrisem Jericho, tym razem w Mimosa Mayhem Matchu.


A Jon Moxley nadal jest mistrzem świata AEW. W walce wieczoru pokonał MJF'a.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy