Omówienie wydarzeń z NXT SuperTuesday II

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 105

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery ze wczorajszej gali NXT!

W openerze Finn Balor pokonał Adama Cole'a i po raz drugi w karierze został mistrzem NXT. Przypomnijmy, że walka ta została zapowiedziana ze względu na remis, jaki padł w zeszłotygodniowym Fatal 4-Way Iron Man Matchu, w którym zarówno Balor, jak i Cole zgromadzili po dwa punkty, więc nie było rozstrzygnięcia.

Link do filmu


Zawodnik NXT Tehuti Miles od teraz znany jest jako Ashante "Thee" Adonis. Na wczorajszej gali przegrał on starcie z Velveteen Dreamem, a ten z kolei został zaatakowany przez Kushidę, którego nie widzieliśmy od niemalże miesiąca. Ze względu na kontuzję Japończyk nie był w stanie na dobre rozkręcić się w ringach NXT, jednak wygrany feud z tak kontrowersyjną postacią jak Dream może pomóc mu w dalszej karierze.

W walce wieczoru Rhea Ripley pokonała Mercedes Martinez. Starcie odbyło się w stalowej klatce i zebrało dosyć pozytywne recenzje wśród fanów. Panie zostały docenione za brutalność oraz odważne spoty.

Link do filmu


Na następny odcinek NXT zostały zapowiedziane dwie walki o pasy mistrzowskie. NXT North American Champion Damian Priest będzie bronił złota po raz pierwszy w starciu z Timothym Thatcherem, natomiast mistrzowie tag-teamowi Breezango zmierzą się z Marcelem Barthelem i Fabianem Aichnerem.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 09-09-2020 14:33:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy