Eva Marie odeszła z WWE! Dlaczego odszedł Ho Ho Lun?

Arkao
Newsów: 1409

Potwierdziły się dziś plotki, które dochodziły do całego wrestlingowe świata w ostatnich miesiącach. WWE oficjalnie poinformowało, że była zawodniczka SmackDown Eva Marie rozstała się z federacją. Ostatni raz pojawiła się ona w telewizji we wrześniu ubiegłego roku, ale szybko została zawieszona za złamanie zasad federacji.

Między SummerSlam a No Mercy John Cena opuści zaledwie jedno Raw, które odbędzie się 18 września. Powodem tego będzie fakt, że Free Agent ruszy razem z brandem SmackDown na tour po Azji i wystąpi dzień wcześniej na gali w Chinach.

Podobno powodem odejścia Ho Ho Luna z WWE były jego problemy rodzinne. Azjata musiał powrócić do swojej ojczyzny i tym samym nie mógł się regularnie pojawiać na galach WWE. Nie wiadomo jednak, czy federacja będzie chciała sprowadzić go ponownie, gdy Lun załatwi już swoje sprawy.

Z każdym dniem wydaje się, że rosną szanse na podwójną zmianę posiadacza mistrzostwa WWE na gali SummerSlam. Wiele razy informowaliśmy już, że Shinsuke Nakamura może pokonać Jindera Mahala, a następnie przegrać walkę z Mr Money in the Bank Baronem Corbinem. Oficjele chcą jednak zostawić sobie wiele otwartych drzwi i możliwe jest, że Mahal pozostanie championem po największej gali lata.

Darmowa walka między Johnem Ceną a AJ Stylesem:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy