Nigel McGuinness bardzo ważną postacią w NXT? Paige bliska powrotu

Arkao
Newsów: 1409

Były WWE Champion oraz World Heavyweight Champion Rey Mysterio nie jest obecnie na liście zainteresowań WWE. Luchador odszedł z federacji Vince'a McMahona kilka lat temu i występował w tym czasie m.in. w AAA oraz Lucha Underground. Tak więc bardzo możliwe, że to Global Force Wrestling będzie następnym pracodawcą latynosa.

Informowaliśmy już dziś o potencjalnej stajni zawodników RoH w NXT. Co ciekawe, bardzo ważną częścią tej grupy byłby Nigel McGuinness, który zostałby managerem stajni. Roderick Strong byłby jedną z głównych twarzy storyline'u, ale prawdopodobnie byłby on członkiem face'owej drużyny NXT razem z Drew McIntyre'em, Aleisterem Blackiem oraz Kassiusem Ohno.

Mimo że Jack Gallagher ma podpisany kontrakt z WWE, 12 sierpnia zawalczy na gali federacji Progress. Gentleman podejmie w Nowym Jorku Pete'a Dunne'a, a stawką walki będzie pas mistrzowski WWE United Kingdom. Pete prawdopodobnie pozostanie w stanie NY do czasu weekendu SummerSlam.

Wygląda na to, że mimo wielkich kontrowersji w ostatnich miesiącach Paige powróci do telewizji. Brytyjka zmagała się ostatnio z kontuzją, a wcześniej była zawieszona. Cały czas dobiegały także informacje, że przez związek z Alberto El Patronem odejdzie ona z federacji. Obecnie są bardzo duże szanse na to, że cała sytuacja się załagodzi i była mistrzyni Divas znowu będzie walczyła na Raw.

Sytuacja na linii Lynch-Cyborg jest bardzo gorąca:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy