Stajnia wrestlerów z RoH w NXT? Ho Ho Lun zwolniony!

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie poinformowało, że postanowiło rozwiązać kontrakt z Ho Ho Lunem. Azjata pojawił się w federacji Vince'a McMahona rok temu, dochodząc do 1/8 turnieju Cruiserweight Classic. Następnie sporadycznie pojawiał się na galach NXT oraz 205 Live. WWE życzy mu wszystkiego dobrego w dalszej części kariery.

Na zagranicznych portalach pojawiły się plotki o potencjalnym założeniu stajni byłych gwiazd federacji RoH w NXT. W obecnym rosterze złotego brandu znajdują się takie osoby jak Kyle O'Reilly, Bobby Fish, Roderick Strong, Kassius Ohno, Hideo Itami oraz Tommaso Ciampa. Do tego od kilku miesięcy spekuluje się o dołączeniu do federacji Adama Cole'a.

Obecnie to Brock Lesnar jest faworytem bukmacherów przed galą SummerSlam. Portale tego typu uważają, że The Beast opuści Brooklyn z tarczą. Minimalnie mniejsze szanse mają Roman Reigns i Samoa Joe. Wiele można zarobić za to na zwycięstwie Brauna Strowmana.

Od kilku dni informujemy was o tym, że Jason Jordan ma otrzymać szansę na zdobycie pasa IC na gali SummerSlam. Okazało się jednak, że jego pojedynek z The Mizem nie jest jeszcze przesądzony. Syn Kurta Angle'a faktycznie jest szykowany jako midcardowy mistrz, ale może to się wydarzyć później niż się spodziewano.

Wygląda na to, że gala SummerSlam może trwać jeszcze dłużej niż rok temu. Możliwe, że czas jej trwania będzie zbliżony do tegorocznej WrestleManii, której oficjalna część rozpoczęła się o 1 w nocy, a zakończyła około 6.30.

5 epic SummerSlam returns:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy