Zmiany w WWE Network, duża walka na SummerSlam?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

WWE Network wkrótce doczeka się zmian w interfejsie. Poruszanie się po menu ma być prostsze, a narzędzie do wyszukiwania treści zacznie działać sprawniej. Można się również spodziewać zupełnie nowych materiałów. W oficjalnym komunikacie przeczytamy także, iż po wprowadzeniu w życie zmian nie będzie konieczne założenie nowego konta.

Bray Wyatt przeprosił na Twitterze Micka Foleya za zaatakowanie go podczas poniedziałkowego Raw Reunion. Do tej pory nie doczekaliśmy się jednak żadnej odpowiedzi ze strony poszkodowanego.Pozostając w temacie Raw Reunion warto dodać, że na zapleczu gali John Cena przedstawił współpracownikom swoją dziewczynę – Shay Shariatzadeh. Spekuluje się, iż para jest ze sobą od kilku miesięcy, a sam Cena jest oczarowany nową partnerką.


Na SummerSlam może dojść do dużej walki kobiet. Federacja podobno prowadzi rozmowy z Trish Stratus na temat jej ewentualnego pojedynku z Charlotte Flair, dla której chwilowo nie ma innej rywalki. Dla Hall of Famerki z pewnością byłoby to szczególne wydarzenie, jako iż największa gala lata odbędzie się w jej rodzinnym mieście – Toronto.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 24-07-2019 15:42:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy