Powrót gwiazdy NXT, kłopoty Uso, Jerry Lawler

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 189

Jerry Lawler (wraz z resztą rodziny) złożył oficjalny pozew przeciwko więzieniu w Hardeman County, w którym 29 lipca ubiegłego roku zmarł jego syn, Brian Christopher Lawler (fanom wrestlingu znany lepiej pod aliasem "Grand Master Sexay"). Jak zaznaczył prawnik rodziny, Jeffrey Rosenblum, pracownicy więzienia zdawali sobie sprawę z faktu, że Christopher podczas poprzednich pobytów za kratami wykazywał tendencje samobójcze (podejmował takie próby podczas aresztowań w 2013 i 2015 roku), a mimo to nie objęli go odpowiednią do tej sytuacji opieką.

25 lipca 2019, podczas odbywającego się w Orlando na Florydzie live eventu brandu NXT, Tegan Nox i Jessi Kamea pokonały duet Aliyah & Vanessa Borne. Dla popularnej wśród fanów europejskiego wrestlingu Walijki była to pierwsza oficjalna walka od 9 sierpnia i poważnej kontuzji kolana odniesionej podczas tapingów turnieju Mae Young Classic.

Jak informuje portal TMZ, Jimmy Uso po raz kolejny (drugi w tym roku) zatrzymany został przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło zaledwie trzy dni po Raw Reunion i segmencie, w którym John Cena wyśmiał poprzednie aresztowanie bliźniaka.

Stephanie McMahon złożyła mężowi życzenia z okazji jego 50 urodzin przypadających 27 lipca.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy