Podsumowanie wydarzeń ze SmackDown

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Show otworzył Shane McMahon, który zaakceptował rzucone mu przez Kevina Owensa wyzwanie na pojedynek na SummerSlam. Do walki przez samego Kanadyjczyka została dodana stypulacja – jeśli przegra, musi opuścić WWE. Shane wyśmiał to zachowanie i przytoczył sytuację sprzed roku, gdzie po porażce z Rollinsem na Raw Owens także powiedział, że odchodzi, by po jakimś czasie wrócić. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Były mistrz WWE pojawił się na arenie, przyznając, iż wtedy był zupełnie inną osobą. Nie zamierzał również czekać do SummerSlam i chciał załatwić sprawę z McMahonem już teraz, ale ten ostudził jego zapał, grożąc odwołaniem ich pojedynku. Do tego umieścił go w walce walce wieczoru SmackDown przeciwko Romanowi Reignsowi.

Shinsuke Nakamura pokonał Apollo Crewsa w non-title matchu.

Gościem Miza w Miz TV był Hall of Famer Shawn Michaels. Panowie rozmawiali głównie o Raw Reunion, dopóki nie przeszkodził im Dolph Ziggler, wyraźnie rozdrażniony promowaniem legend kosztem zawodników z obecnego rosteru. Zarzucił Michaelsowi, którego kiedyś uwielbiał, że mógł odejść w chwale, ale wrócił do ringu i było to zawstydzające. HBK nie zaprzeczył, ale zripostował Zigglera, nazywając go drugorzędną podróbką Shawna Michaelsa. Do kłótni dołączył Miz, który powiedział Zigglerowi, żeby przestał marudzić i zaczął walczyć o swoje. Cała sytuacja skończyła się krótkim brawlem, w którym Ziggler powalił Michaelsa superkickiem i uciekł na zaplecze.Ember Moon pokonała Charlotte Flair. Po kilku sekundach pojedynku na arenie pojawiła się Bayley, która rozproszyła Charlotte, dzięki czemu Ember zgarnęła pinfall.

Kofi Kingston wyzwał do walki o mistrzostwo WWE na SummerSlam Randy'ego Ortona. Ghańczyk wspomniał rywalizację obu panów sprzed dekady, która miała wywindować go na salony, ale Orton, używając swoich koneksji mu to uniemożliwił. Viper zgodził się, dodając, że aby osiągnąć sukces w tej federacji, nie musiał udawać jamajskiego akcentu czy kręcić tyłkiem – wystarczy, że był Randym Ortonem.


Kofi Kingston pokonał Samoa Joe przez dyskwalifikację. Do walki wtrącił się Orton, który rzucił się na WWE Championa oraz Joe, po czym sam został znokautowany przez swojego rywala z SummerSlam.

Na arenie pojawił się Finn Balor, który odniósł się do sytuacji z zeszłego tygodnia, gdy to został zaatakowany przez Braya Wyatta. Irlandczyk nie owijał w bawełnę i wyzwał go na pojedynek na SummerSlam. Wyatt pojawił się na titantronie w „Firefly Funhouse” oraz powiedział, że „The Fiend” akceptuje wyzwanie.


W walce wieczoru Kevin Owens podjął Romana Reignsa. Starcie zapowiedział Shane McMahon, sędziował je Drew McIntyre, a czasu pilnował Elias. Pozostało ono bez rozstrzygnięcia, a SmackDown zakończyło się brawlem pomiędzy panami, z którego zwycięsko wyszli Owens oraz Reigns.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 24-07-2019 03:53:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Bardzo przyjemny raporcik. Mam nadzieję, że nie jest to tylko jednorazówka :wink:

napisane przez -Raven- w dniu : 24-07-2019

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy