Najważniejsze wydarzenia z Raw Reunion

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

22 lipca w Tampie na Florydzie odbyła się, po raz drugi w historii, gala Raw Reunion - specjalny odcinek czerwonej tygodniówki urozmaicony obecnością gwiazd występujących w federacji w minionych latach. Rozpoczęła się ona od powrotu 14-krotnego mistrza świata, Johna Ceny, który wziął udział w segmencie z udziałem braci Uso oraz ich ojcem, członkiem WWE Hall of Fame, Rikishim.W innych segmentach udział wzięło ok. 40 zawodniczek i zawodników związanych przed laty z federacją, m.in. Hulk Hogan, Steve Austin, Mark Henry, Ric Flair, Santino Marella, Kaitlyn, Jerry Lawler, Eve Torres, The Boogeyman, Eric Bishchoff oraz członkowie grupy D-Generation X - co znamienne, bez Billy'ego Gunna. Ciekawostkę stanowiło pojawienie się byłego mistrza WWE, Roba Van Dama, występującego na co dzień w federacji Impact Wrestling. Można podejrzewać, że jego obecność miała (biznesowy) związek z niedawnym występem Rhyno podczas gali Slammiversary XVII.

Jednym z ciekawszych wydarzeń był atak Braya Wyatta na członka WWE Hall of Fame, Micka Foleya.


Podczas gali doszło również do kilkukrotnej zmiany posiadacza pasa WWE 24/7 Championship. W jej trakcie tytuł zdobyli kolejno: Drake Maverick, Pat Patterson (najstarszy mistrz w historii, 78 lat), Gerald Brisco, Kelly Kelly (pierwsza kobieta), Candice Michelle, Alundra Blayze, Ted DiBiase oraz, ponownie, Drake Maverick. Ostatecznie jednak tytuł wrócił do pierwotnego posiadacza, R-Trutha, który tym samym został mistrzem już po raz dziesiąty w karierze.

Jednym z gości specjalnych był również Nicolas Cone, najmłodszy zdobywca pasów mistrzowskich w historii federacji.


Podczas gali doszło również do kilku pełnoprawnych meczów. W najciekawszych z nich Roman Reigns zmierzył się z Samoa Joe, AJ Styles walczył z Sethem Rollinsem, a Sami Zayn z Reyem Mysterio. Doszło również do brawlu między Becky Lynch a Natalyą.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy