WWE 2k23 Even Stronger

Zmiany w karcie Backlash, przyszłość faworytów Heymana, WWE wykupi EVOLVE?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Pierwszym namacalnym efektem odebrania Paulowi Heymanowi kierownictwa nad Monday Night Raw są wprowadzone w ostatniej chwili zmiany w zakończeniu kilku (przynajmniej dwóch) meczów nagrywanych na potrzeby dzisiejszego WWE Backlash PPV. Za decyzją tą stał oczywiście sam Vince McMahon, który zamierza poświęcić w najbliższej przyszłości całą swą uwagę czerwonej tygodniówce.

***


Jedną z osób, które stracić mogą najwięcej na degradacji Heymana jest Shayna Baszler. Zawodniczka, z której były już dyrektor wykonawczy czerwonej tygodniówki uczynić zamierzał żeński odpowiednik Brocka Lesnara, z niewiadomych względów nie cieszy się sympatią Vince'a McMahona, który od kilku miesięcy konsekwentnie "utrąca" kolejne projekty dotyczące koronacji byłej mistrzyni NXT.

Innym "człowiekiem Heymana" wyrażającym zaniepokojenie swoją przyszłą pozycją w federacji jest ponoć Drew McIntyre. Na korzyść "Szkockiego psychopaty" przemawiać ma jednak fakt, iż do grona jego fanów zalicza się również Shane McMahon.

***


W ogromne tarapaty popadło w minionych miesiącach Evolve Wrestling - założona przez Gabe'a Sapolsky'ego federacja, od jakiegoś czasu borykająca się z poważnymi problemami finansowymi, brutalnie odczuła efekty "globalnej sytuacji epidemiologicznej" i powiązanej z tym konieczności odwołania szeregu gal, m.in. kwietniowych tapingów powiązanych z tzw. "WrestleMania weekendem". Jak donosi Dave Meltzer, sytuacja jest na tyle poważna, iż władze federacji poważnie rozważają jej sprzedaż.

Zainteresowania zakupem nie kryje WWE współpracujące z EVOLVE od 2015 roku i traktujące je jako swoją, de facto, rozwojówkę. Szczególną wartość dla imperium McMahona miałaby oczywiście znajdująca się w posiadaniu Sapolsky'ego biblioteka archiwalnych gal, na których występowały takie gwiazdy jak Drew McIntyre, Matt Riddle, Johnny Gargano, Austin Theory czy Drew Gulak. Od 2019 roku częścią rosteru EVOLVE jest również "wypożyczony" z WWE Babatunde.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy