Niezadowolenie USA Network, czemu AJ Styles trafił na SmackDown? Zdrowie Alexy Bliss, Kane

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Nie milkną echa po decyzji WWE dotyczącej odebrania Paulowi Heymanowi kreatywnego kierownictwa nad Monday Night Raw. Jeśli wierzyć pojawiającym się doniesieniom, z decyzji federacji niezadowolone są władze USA Network, które pokładały w osobie Heymana duże nadzieje na poprawę jakości produktu po zakończeniu "globalnej sytuacji epidemiologicznej".

***


Niewielką satysfakcję z degradacji Heymana odczuwać może za to AJ Styles. Jak donosi Dave Meltzer, w ostatnich tygodniach "The Phenomenal One" miał popaść w ostry konflikt z (byłym już) szefem, którego oskarżał o przyczynienie się do zwolnienia swoich dwóch bliskich przyjaciół: Karla Andersona oraz Luke'a Gallowsa. To właśnie niechęcią Stylesa do dalszej pracy z Heymanem tłumaczyć należy jego niedawne nagłe przenosiny na Friday Night SmackDown.

***


Alexa Bliss ograniczyła czasowo dostęp do swojego profilu na Twitterze. Dopytywana przez fanów o powód tej decyzji, stwierdziła: jestem tylko zmęczona złośliwością innych. Skupiam się na swoim zdrowiu psychicznym. Bądźcie dla siebie mili.

Pięciokrotna mistrzyni dywizji kobiet ujawniła jakiś czas temu, że od lat zmaga się z nawracającą depresją, zaburzeniami odżywiania oraz stanami lękowymi.

***


Glenn Jacobs udzielił ostatnio obszernego wywiadu gazecie "Sports Illustrated". W jego trakcie ujawnił kilka nieznanych wcześniej faktów dotyczących kulisów narodzin swojej ikonicznej postaci: Początkowo chcieli mnie nazwać "Inferno". Ja na to: "Inferno? To nie brzmi za dobrze, ani trochę". Na szczęście Bruce Prichard zawsze był fanem imienia "Kane". W istocie, Undertaker nosił początkowo takie imię, tak nazywa się również syn Bruce'a.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy