Paul Heyman odsunięty od kierowania Raw

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Do dużych zmian zaszło w ostatnich dniach na stanowiskach kierowniczych brandu Raw. Posadę dyrektora wykonawczego czerwonej tygodniówki stracił Paul Heyman, przez ostatni rok odpowiadający za stronę kreatywną programu. Jego funkcję przejął tymczasowo Bruce Prichard, od jakiegoś czasu pełniący analogiczną rolę na SmackDown.

Oficjalnym wytłumaczeniem zmian są względy logistyczne - WWE tłumaczy, iż rozdzielanie dwóch stanowisk jest niepotrzebne w sytuacji, gdy oba programy nagrywane są, z uwagi na "globalną sytuację epidemiologiczną", w jednej lokacji, z udziałem rosterów oraz ekip producenckich znajdujących się na miejscu. Nieoficjalnie jednak główną przyczyną odebrania Heymanowi kierownictwa nad Raw stanowił jego styl zarządzania: jak donosi "WrestleVotes", podczas tapingów w minionych tygodniach panował ogromny chaos, w formacie programu zachodziły zaś ciągłe zmiany - ostatnie poprawki wprowadzane były na bieżąco, już w trakcie nagrań.

Nie bez znaczenia pozostają również nieustannie spadające ratingi. W ostatnich tygodniach oglądalność flagowego programu WWE ustabilizowała się na rekordowo niskim poziomie 1.7 mln widzów, co stanowi najsłabszy wynik w historii.

Zaniepokojenia odsunięciem Heymana nie kryją oczywiście promowani przez niego wrestlerzy, m.in. Apollo Crews oraz WWE Champion Drew McIntyre.

Sam Paul Heyman pozostaje w WWE w roli talentu telewizyjnego.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy