Poważna kontuzja Edge'a, kim był ogromny ninja? Walka zapowiedziana na NXT, Otis

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Edge doznał poważnej kontuzji ramienia w trakcie "Greatest Wrestling Matchu Ever" stoczonego w ramach WWE Backlash PPV. "Rated-R Superstar" zerwał triceps, niefortunnie przyjmując RKO podczas zarządzonych przez reżyserkę dubli nagrywanych już po zakończeniu właściwej walki. Uraz ten może wykluczyć go z akcji nawet na osiem miesięcy.

***


Niewiele brakowało, by kilka dni temu w podobnej do Edge'a sytuacji znalazł się Otis. Podczas ostatnich tapingów SmackDown Live tegoroczny Mr. Money in the Bank zmuszony był, z uwagi na niezadowolenie reżyserki na pracę kamery, aż czterokrotnie przyjmować Spinebuster ze strony Barona Corbina.

***


Rolę ogromnego mężczyzny w stroju ninja towarzyszącego Akirze Tozawie podczas segmentu nagranego na potrzeby WWE Backlash PPV odegrał Jordan Omogbehin - nigeryjski koszykarz zatrudniony przez federację jesienią 2018 roku.

***


Podczas wspomnianego wyżej PPV WWE oficjalnie ogłosiło, iż mistrzynie tag-team kobiet pojawią się w środę na NXT, gdzie postawią na szali posiadane przez siebie pasy w starciu z duetem Tegan Nox - Shotzi Blackheart. Dla Walijki będzie to druga w karierze próba zdobycia pasów drużynowych, jesienią (w starciu z Kabuki Warriors) partnerowała jej Dakota Kai.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy