WWE 2k23 Even Stronger

Zawodnik NXT z COVID-19 - co z powrotem fanów na gale? Problemy Forgotten Sons, Maverick

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Dzisiejsze tapingi w WWE Performance Center zostały odwołane po tym, jak jeden z zawodników zatrudnionych w federacji na kontrakcie rozwojowym pozytywnie przeszedł test na obecność COVID-19. Wszyscy pracownicy federacji (zawodnicy, producenci, ekipy techniczne) skierowani zostali na natychmiastowe badania na obecność wirusa.

Tożsamość chorego zawodnika nie została podana do publicznej wiadomości, wiadomo jedynie iż ostatni raz obecny był w Performance Center 9 czerwca.

***


Powyższa wiadomość pod dużym znakiem zapytania stawia oczywiście plany WWE dotyczące organizacji gal z udziałem publiczności. Jak ujawnił "PWInsider", w federacji trwały ostatnio prace nad przywróceniem normalnego harmonogramu organizacji live eventów - jako orientacyjny termin podawana była końcówka sierpnia.

***


Złe wiadomości dla fanów The Forgotten Sons: przyszłość stajni stanęła pod dużym znakiem zapytania z powodu niechęci, z jaką spotkały się kilka dni temu tweety jej lidera, Jaxsona Rykera. Zawodnik, publicznie wyrażający poparcie dla prezydenta Donalda Trumpa w obliczu przetaczających się przez Stany Zjednoczone protestów związanych ze śmiercią George'a Floyda, uważany jest obecnie za swojego rodzaju persona non grata w szatni WWE. Opinia o nim przeniosła się na pozostałych członków jego stajni - mimo podejmowanych przez nich prób odcięcia się od uznanych za kontrowersyjne poglądów. W efekcie cała trójka pozostała niewykorzystana podczas dwóch kolejnych tapingów SmackDown (obejmujących cztery odcinki - dwa z nich zostały już wyemitowane), przekreślone zostały również plany feudu z mistrzami drużynowymi niebieskiego brandu, The New Day.

***


Drake Maverick potwierdził, że jego kwietniowe zwolnienie z WWE było, wbrew podejrzeniom części fanów, w 100% prawdziwe. Brytyjczyk otrzymać miał ofertę nowego kontraktu dopiero w dniu nagrania finału turnieju o pas tymczasowego mistrza dywizji cruiserweight.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy