Wrestlerzy oskarżeni przez kobiety o niemoralne zachowanie

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 767

David Starr został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę Tori o gwałt. Dziewczyna uważa, że wrestler nie raz zachowywał się wobec niej niemoralnie. Zarzuca mu również agresywne zachowanie wobec kobiet i wykorzystywanie ich.

https://twitter.com/slaymysterio/status/1273304448539000832?s=20

Starr odpowiedział Tori, że nigdy jej nie zgwałcił. Przyznał, że nie raz trafił na toksyczne partnerki. Zdarzało mu się źle traktować kobiety, ale nigdy nie był wobec nich agresywny czy wykorzystywał seksualnie. David skasował swoje konto na Twitterze.

Irlandzka federacja Over The Top Wrestling pozbawiła Davida Starra głównego pasa OTT World.

Uruchomiło to falę historii kobiet, które były źle traktowane przez wrestlerów, którzy wykorzystywali swoją pozycję. Takie sytuacje głównie miały miejsce w Wielkiej Brytanii. Wśród oskarżonych znaleźli się obecni wrestlerzy WWE NXT UK: Jordan Devlin, Travis Banks, Joe Coffey i El Ligero. WWE wydało krótkie oświadczenie, że traktuje sprawę bardzo poważnie i sprawdzi sprawy dokładnie.

Znana z występów w federacji PROGRESS Millie McKenzie przyznała się do dziwnej relacji z Travisem Banksem. Mając 17-lat wdała się z nim sekretny związek. Wrestler był w tym czasie jej trenerem i uważa ona, że Travis zachowywał się wobec niej niewłaściwie.

https://twitter.com/MillieMcKenzie0/status/1273728439435042816?s=20

Natalie Sykes wspomina, że mając 17 lat El Ligero był jej trenerem. Treningi były prowadzone dobrze, ale po nich przez media społecznościowe wysyłał jej wiadomości z podtekstem seksualnym i prosił o zdjęcia.

https://twitter.com/NatalieSykes_/status/1273673265882574855?s=20

Sierra Loxton zablokowała Joe Coffeya, bo ten wysyłał jej niemoralne wiadomości. Przyznaje, że zna również 3 inne kobiety, które były podobnie traktowane przez Coffeya.

https://twitter.com/SierraLoxton/status/1273722438141071361?s=20

Oskarżenia padły również wobec następujących osób: Mikey Whiplash, Marc "Paz" Perry oraz James Finn. W ostatnich dniach na Twitterze hashtag #speakingout był bardzo aktywny. Wiele kobiet opowiedziało swoje historie.

dodane przez Tomasz Cherek (Maxi4) w dniu: 19-06-2020 11:32:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Nie oceniajcie od razu z góry bo to jest najgorsze.
Kobieta czasami potrafi nieźle oczernić faceta i totalnie bez powodu, możliwe że ją zdradzał przez co atmosfera między nimi stała się nie znośna a ona ze zazdrości próbuje mu w jakiś sposób uwalić życie, gościu i tak ma już przesrane bo byle pomówienia mogą mu zniszczyć życie.

Nie wiem co do reszty pań to się nie wypowiadam.
Ale jeśli chodzi o Starra do końca winy by mu nie dał, możliwe że był nie uprzejmy i bawił się ludzkimi uczuciami... Ale jeśli sprawa nie jest do 100% pewna co do gwałtu to nie skreślałbym go z góry i nie nazywał gwałcicielem.

A tak przy okazji pozdrawiam typa co mnie zgłosił za szerzenie nienawiść na grupce, bo wyraziłem swoją opinie że kobiety nie są w dzisiejszych czasach święte :)

napisane przez Grins w dniu : 19-06-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy