Zmiana posiadacza tytułu mistrzowskiego, Główny feud Raw, Powrót gwiazdy i nowy storyline

Arkao
Newsów: 1409

Podczas wczorajszego Raw doszło do heel turnu Setha Rollinsa. Były Universal Champion rozpoczął galę, obwiniając cały roster o porażkę z NXT. Sprzeciwił się mu tylko Kevin Owens i wykonał na nim Stunner. Dwójka ta weszła do ringu w main evencie gali, gdzie niespodziewanie Owensa zaatakowali Authors of Pain. Wygląda na to, że pod nieobecność Brocka Lesnara to właśnie ten feud będzie flagową rywalizacją w czerwonym brandzie.

AJ Styles utracił pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Nowym championem został Rey Mysterio, który wcześniej pokonał Drew McIntyre'a, Randy'ego Ortona i Ricocheta w walce o miano pretendenta. Po walce Meksykanin świętował sukces razem ze swoim synem. Zmieniono tym samym oryginalne plany, w których pas Stylesowi odebrać miał Aleister Black.

Po kilku miesiącach przerwy do ringu powrócił Matt Hardy. Wszedł on do ringu z Buddym Murphym, ale nie zdołał pokonać Australijczyka. Po walce Murphy'ego zaatakował Aleister Black. Nie od dziś wiadomo, że dwójka ta zbiera bardzo dobre recenzje na zapleczu i storyline ten może być dla nich dużą szansą.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy