Triple H gościem Backstage, data Worlds Collide, Alexa Bliss na zapleczu

Arkao
Newsów: 1409

Informowaliśmy już, że następne NXT TakeOver odbędzie się dopiero w lutym, więc dzień przed Royal Rumble nie zobaczymy tego eventu. Zamiast tego szykowana jest następna edycja Worlds Collide. Rok temu ten sam turniej wygrał Velveteen Dream, który pokonał w finale Tylera Bate'a. Wtedy jednak dzień przed Royal Rumble zobaczyliśmy TakeOver, gdzie w main evencie Tommaso Ciampa pokonał Aleistera Blacka.

Podczas dzisiejszego WWE Backstage gościem specjalnym będzie Triple H. Fani federacji natychmiast po ogłoszeniu tej informacji spekulowali, że dojdzie do konfrontacji z CM Punkiem. Jak jednak wiadomo, Phil Brooks nie będzie obecny w tym tygodniu. Wiele wskazuje na to, że Triple H nie będzie obecny w studio, a połączy się z Performance Center.

Na zapleczu wczorajszego Raw znajdowała się Alexa Bliss. Zawodniczka ta nie wystąpiła w ringu od czasu Hell in a Cell, ale wiele wskazuje na to, że jej powrót jest już bliski. Nie wiadomo, jaki będzie pierwszy storyline Bliss po powrocie. Przez kilka tygodni głównym kobiecym story w czerwonym brandzie będzie rywalizacja Charlotte z Asuką.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy