Vince McMahon wściekły na Rollinsa, Gwiazdy NXT nadal w głównym rosterze? Co z FSU?

Arkao
Newsów: 1405

Podczas wczorajszego Raw o CM Punku wspomniał Seth Rollins, gdy nazwisko tego wrestlera zaczęli chantować fani z Chicago. Wściekł się na to Vince McMahon, który nie jest zwolennikiem poruszania tego tematu przez wrestlerów. Oczywiście o Punku w ostatnich kilkunastu dniach było bardzo głośno w produkcie federacji, ale nadal nie wiadomo, czy faktycznie powróci on do ringu. Jeżeli do tego dojdzie, to istnieje duża możliwość, że będzie to miało miejsce na Royal Rumble.

W niedzielę zakończył się definitywnie storyline z udziałem wojny brandów i zawodnicy NXT nie będą się już pojawiać na Raw oraz SmackDown. Oczywiście gwiazdy złoto-czarnego brandu mogą zmienić roster, ale prawdopodobnie już na stałe. Nie wiadomo też, czy również za rok zobaczymy rywalizację aż trzech drużyn, czy oficjele przyszykują coś zupełnie nowego.

Spekulowało się ostatnio dość mocno, że skoro NXT wygrało wielką wojnę brandów, to może wyruszyć na stałe w trasę i przestać już nagrywać tygodniówki z tradycyjnej areny. Nie ma jednak takich planów. Oczywiście co jakiś czas roster będzie nagrywał eventy z innych aren, ale FSU będzie wciąż najważniejszym miejscem złotego brandu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy