Dwie walki dodane do rozpiski NXT TV, Karta Starrcade

Arkao
Newsów: 1405

Podczas dzisiejszego NXT TV odbędą się dwie walki mistrzowskie. Kurz po War Games i Survivor Series jeszcze nie opadł, ale rozpoczyna się już droga do następnego TakeOver. W walce o pas mistrzowski Cruiserweight Lio Rush podejmie Akirę Tozawę. Będzie to swojego rodzaju rewanż za niedzielną galę, gdzie zobaczyliśmy pojedynek trzech rywali. Przypomnijmy, że nadal prawo do walki mistrzowskiej ma też Angel Garza, który wywalczył to w pre show War Games.

Undisputed Era będzie bronić też tytułów drużynowych NXT. Kyle O'Reilly i Bobby Fish nie mogą uznać ostatniego weekendu za udany. Najpierw razem z Roderickiem Strongiem i Adamem Cole'em przegrali starcie w klatce na War Games, a później nie dali rady pokonać Viking Raiders na Survivor Series. Ich przeciwnikami będą Keith Lee oraz Dominic Dijakovic, czyli połowa zwycięskiej drużyny z War Games.

W niedzielę odbędzie się za to gala Starrcade transmitowana na WWE Network. Wiele wskazuje na to, że w walce wieczoru Bray Wyatt podejmie Brauna Strowmana w pojedynku o pas mistrzowski Universal. Na event nie jest zapowiedziany Brock Lesnar:

Universal Championship: Bray Wyatt vs Braun Strowman
Roman Reigns vs Baron Corbin
Seth Rollins vs Kevin Owens
WWE Women's Tag Team Championship: Kabuki Warriors vs Charlotte Flair i Becky Lynch vs Bayley i Sasha Banks vs Alexa Bliss i Nikki Cross
Intercontinental Championship: Shinsuke Nakamura i Sami Zayn vs The Miz
Aleister Black vs Buddy Murphy
SmackDown Tag Team Championship: The New Day vs The Revival
Rusev vs Bobby Lashley


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy