Niezadowolenie McMahona, Styles vs. Strong, CM Punk u Austina, Mauro Ranallo

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 122

Walka wieczoru Survivor Series pomiędzy Becky Lynch, Bayley i Shayną Baszler miała być wielkim testem dla tej ostatniej, którą federacja od dłuższego czasu pilnie obserwuje. O ile większość fanów jest zadowolona ze zwycięstwa gwiazdy NXT, tak nie do końca podobał im się sam pojedynek, podobnie jak Vince'owi McMahonowi. Chairmanowi main event nie przypadł do gustu i nie wiemy, jak wpłynie to na najbliższą przyszłość zawodniczek biorących w nim udział.

Dosyć niespodziewanie na Survivor Series w gronie komentatorów nie zobaczyliśmy Mauro Ranallo. Oficjalnie podano do wiadomości, iż Kanadyjczyk zdarł głos dobę wcześniej podczas TakeOver, jednak docierają do nas wieści, jakoby nie był to prawdziwy powód jego absencji. Po wspomnianym TakeOver pracę Ranallo mocno krytykował na Twitterze jego kolega po fachu, Corey Graves, twierdząc, że ten nie dawał dojść do słowa pozostałym komentatorom i używał zbyt wielu odniesień do rapu rodem z Chicago. Jak wiemy, Mauro Ranallo zmaga się z zaburzeniami dwubiegunowymi i bardzo prawdopodobne jest, że nie chciał pracować w towarzystwie wrogo do niego nastawionego Gravesa. Na szczęście, co już zostało zapowiedziane, 49-latek powróci w najbliższą środę, na kolejnej tygodniówce NXT.

Po zwycięskiej dla Rodericka Stronga walce przeciwko AJ'owi Stylesowi i Shinsuke Nakamurze, The Phenomenal One wyzwał gwiazdę NXT do singlowego starcia. AJ napisał, żeby "Roddy" cieszył się tą wygraną oraz dodał, że Strong wie, gdzie może go znaleźć w każdy poniedziałek.

Wczoraj gościem w programie Steve'a Austina na WWE Network był sam Undertaker, a tymczasem spekuluje się o potencjalnym udziale CM Punka w tym przedsięwzięciu. Oficjele sondują taką możliwość, mając świadomość, że takie wydarzenie odbiłoby się szerokim echem w mediach. Na razie jednak nie jest to nic pewnego, a sam Punk podczas weekendu z Survivor Series nie był na backstage'u na żadnej z gal.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy