Wydarzenia z Raw, Royal Rumble, Charlotte Flair, TLC, Undertaker

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Na gali zobaczyliśmy aż dwa pojedynki o pasy. The New Day obronili tytuły mistrzowskie tag-teamów Raw w walce z The Hurt Business (Alexander & Benjamin), z kolei Asuka nie straciła tytułu mistrzowskiego kobiet w walce z Laną. Co prawda ta druga zgarnęła zwycięstwo przez dyskwalifikację na skutek ataku ze strony Nii Jax i Shayny Baszler, ale jak doskonale wiemy, w ten sposób nie może dojść do zmiany posiadacza złota, chyba że wcześniej zostanie ustalona taka stypulacja.

Już za tydzień dowiemy się z kolei, przeciwko komu na TLC swojego pasa będzie bronił Drew McIntyre. Na Raw doszło do trzech walk, których zwycięzcy zmierzą się w przyszły poniedziałek w Triple Threat Matchu, a jego stawką będzie miano pretendenta do tytułu WWE. I tak oto Riddle pokonał Sheamusa, Keith Lee - Bobby'ego Lashleya (przez dyskwalifikację, bowiem do całej zabawy wtrącił się MVP), a AJ Styles - Randy'ego Ortona po interwencji "The Fienda" Braya Wyatta. Wyatt co prawda nie zaatakował Ortona, ale "wytrącił go z równowagi", przez co Styles wymierzył Phenomenal Forearm i wyszedł z tej batalii zwycięsko.

Link do filmu


Po zaskakującym rozwiązaniu kobiecego 5 vs. 5 Survivor Series Matchu federacja może pójść o krok dalej. Bryan Alvarez we Wrestling Observer Live zasugerował, że WWE od lat ma w planach kontrowersyjne zakończenie flagowej walki Royal Rumble. Kontrowersja polegałaby na tym, że zanim trzydziesty zawodnik pojawiłby się w ringu, wszyscy pozostali byliby już wyeliminowani, co z automatu uczyniłoby zwycięzcą tego trzydziestego, który nie musiałby zrobić zupełnie nic, aby zgarnąć title shota na WrestleManii. Bardzo możliwe, że w przyszłym roku, wzorem wydarzeń z Survivor Series, beneficjentem tego pomysłu będzie Lana, co wzmocniłoby jej pozycję jako baby face'a.

W walce wieczoru TLC prawdopodobnie zmierzą się Drew McIntyre oraz Braun Strowman. Strowman na razie nie jest awizowany jako uczestnik przyszłotygodniowej walki o miano pretendenta do tytułu WWE, ale można się spodziewać, że w jakiś sposób zostanie do niej wciśnięty i to on podejmie próbę pozbawienia Szkota tytułu.

Z kolei jeżeli chodzi o pas Universal, to niewykluczone, że kolejnym rywalem Romana Reignsa będzie Daniel Bryan.

Undertaker co prawda zakończył karierę wrestlera, a także wydaje się, że "odesłał na emeryturę" gimmick Deadmana, jednak nie oznacza to wcale, że już nigdy nie pojawi się w tej postaci. Wszystko to przez zobowiązania z Arabią Saudyjską, które mogą sprawić, że Vince McMahon poprosi Takera o jednorazowy występ na którejś z gal w tym kraju, choć raczej nie jako czynny zawodnik.

Charlottle Flair wzięła sobie trochę wolnego, aby podleczyć urazy i spróbować swoich sił w aktorstwie. Wszyscy oczywiście zastanawiają się, kiedy powróci ona do WWE, lecz na razie nie ma określonej daty - zależy to od tego, jak będą rozwijać się jej zobowiązania poza organizacją ze Stamford.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 24-11-2020 12:47:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy