Omówienie wydarzeń z Survivor Series

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 248

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Survivor Series!

Podczas panelu kick-off doszło do międzybrandowego Battle Royal, z którego zwycięsko wyszedł The Miz. Posiadacz walizki Money in The Bank jako ostatniego wyeliminował Dominika Mysterio.

Główną kartę natomiast rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, bowiem od starcia pięciu na pięciu męskich drużyn Raw i SmackDown. Doszło w nim do sytuacji niewidzianej od 2006 roku, a mianowicie drużyna "czerwonych" pokonała "niebieskich", nie tracąc przy tym żadnego reprezentanta na drodze eliminacji.

Honor SmackDown obronili jednak The Street Profits, odnosząc zwycięstwo nad The New Day po efektownej walce.Szczęścia nie miał z kolei Sami Zayn, z którym dosyć gładko rozprawił się Bobby Lashley, wyprowadzając Raw na prowadzenie w bezpośredniej batalii.

Stan rywalizacji wyrównała Sasha Banks, radząc sobie z Asuką.

W drugiej walce drużynowej również lepsza okazała się drużyna Raw, w której ostatnią niewyeliminowaną zawodniczką została... Lana!


Pojedynek dwóch głównych mistrzów federacji zakończył się triumfem Romana Reignsa, lecz nie obyło się bez interwencji z zewnątrz ze strony Jeya Uso.


Galę zamknął "Final Farewell" Undertakera. Najpierw w ringu pojawiły się legendy mające szczególne relacje z Deadmanem, później samą gwiazdę wieczoru zapowiedział Vince McMahon, a na koniec Phenom w krótkim, charakterystycznym dla siebie segmencie pożegnał się z fanami i zakończył karierę.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 23-11-2020 13:53:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy