Powrót The Bella Twins? Xavier Woods w G4, Dean Ambrose, producent wrócił do WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Shane Helms pracował na zapleczu WWE podczas poniedziałkowych tapingów Raw. Dla urlopowanego w kwietniu producenta był to powrót do federacji po siedmiu miesiącach przerwy. Co ciekawe, jeszcze trzy tygodnie temu, 7 listopada, Helms zaliczył cameo podczas "Elite Deletion" rozgrywanego w ramach AEW Full Gear PPV.

***


Siostry Bella były gośćmi jednego z odcinków popularnego amerykańskiego talk-show "The Tamron Hall Show". Jednym z tematów rozmowy była przyszłość obu zawodniczek. Ku radości (?) fanów członkinie (przyszłe jeszcze niedoszłe) WWE Hall of Fame otwarcie stwierdziły, że planują powrót do federacji: Kiedy odeszłyśmy, wprowadzono tytuły tag-teamowe. Pomyślałyśmy wtedy: chwila, te należą do Sióstr Bella, jakim cudem pojawiły się po nas? Więc tak, zdecydowanie mamy to jeszcze przed sobą. (...) Chciałybyśmy wrócić za kilka lat, marzy nam się bowiem, by nasi synowie byli na tyle duzi, by móc nas oglądać..

***


WWE złożyło oficjalny wniosek o rejestrację znaku towarowego dla ringname'u "Dean Ambrose". Dotychczasowy trademark wygasł w sierpniu po tym, jak federacja nie zdecydowała się na jego przedłużenie - najwyraźniej od tego czasu ktoś zmienił zdanie...

***


G4 Media oficjalnie poinformowało o planowanym na 2021 rok powrocie telewizji internetowej G4. Jedną z twarzy nowego/starego projektu ma być Xavier Woods.

***


Takie tam.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy