Powrót The Bella Twins? Xavier Woods w G4, Dean Ambrose, producent wrócił do WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Shane Helms pracował na zapleczu WWE podczas poniedziałkowych tapingów Raw. Dla urlopowanego w kwietniu producenta był to powrót do federacji po siedmiu miesiącach przerwy. Co ciekawe, jeszcze trzy tygodnie temu, 7 listopada, Helms zaliczył cameo podczas "Elite Deletion" rozgrywanego w ramach AEW Full Gear PPV.

***


Siostry Bella były gośćmi jednego z odcinków popularnego amerykańskiego talk-show "The Tamron Hall Show". Jednym z tematów rozmowy była przyszłość obu zawodniczek. Ku radości (?) fanów członkinie (przyszłe jeszcze niedoszłe) WWE Hall of Fame otwarcie stwierdziły, że planują powrót do federacji: Kiedy odeszłyśmy, wprowadzono tytuły tag-teamowe. Pomyślałyśmy wtedy: chwila, te należą do Sióstr Bella, jakim cudem pojawiły się po nas? Więc tak, zdecydowanie mamy to jeszcze przed sobą. (...) Chciałybyśmy wrócić za kilka lat, marzy nam się bowiem, by nasi synowie byli na tyle duzi, by móc nas oglądać..

***


WWE złożyło oficjalny wniosek o rejestrację znaku towarowego dla ringname'u "Dean Ambrose". Dotychczasowy trademark wygasł w sierpniu po tym, jak federacja nie zdecydowała się na jego przedłużenie - najwyraźniej od tego czasu ktoś zmienił zdanie...

***


G4 Media oficjalnie poinformowało o planowanym na 2021 rok powrocie telewizji internetowej G4. Jedną z twarzy nowego/starego projektu ma być Xavier Woods.

***


Takie tam.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy