WWE zainteresowane zatrudnieniem czołowej gwiazdy TNA, Kolejna walka w karcie CoC?

Arkao
Newsów: 1409

Wedlug Wrestling Observer Newsletter federacja Vince'a McMahona jest zainteresowana ponownym sprowadzeniem Matta Hardy'ego. Umowa byłego TNA World Heavyweight Championa wygasa dopiero na początku przyszłego roku. Hardy, mimo że wspominał o potencjalnym powrocie do WWE, nie miałby tam aż tak wielkiej kontroli nad graną postacią jak w TNA.

Cesaro w jednej z ostatnich wypowiedzi powiedział, ze nie jest fanem swojego obecnego theme songu. Mimo to właśnie Szwajcar wymyślił wejściówkę w stylu Jamesa Bonda, bowiem zawsze był wielkim fanem tej postaci.

W dzisiejszym dniu mija równo 20 lat od czasu gdy Mark Henry zadebiutował na ringach WWE. Dwie dekady temu podczas gali In Your House: Mind Games były olimpijczyk pokonał Jerry'ego Lawlera.

DDP podczas pobytu w "X-Pac 1,2,360" zapytany został o gwiazdy WWE, które zasługują na lepszą pozycję w federacji. Były WCW World Champion wymienił Dolpha Zigglera oraz Braya Wyatta. Show-Off to osoba, która posiada wszystkie umiejętności do tego, by znaleźć się na szczycie, a Bray Wyatt mógłby osiągnąć równie wielki sukces co The Undertaker.

Prawdopodobnie do karty Clash of Champions przed samą galą zostanie dodana walka drużynowa między The Shining Stars a Enzo Amore i Big Cassem.

WON poinformowało, że WWE rozważa stworzenie stajni na SmackDown, w której skład mieliby wejść powracający po kontuzji Shelton Benjamin, Dolph Ziggler oraz Jack Swagger. Nie wiadomo, czy jest to realne przez kontuzję, której nabawił się finalista zeszłorocznej edycji NOAH Global League.

Komentarze

Komentarze z forum (8)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Po co im Hardas (zwłaszcza, że zawsze to był ten gorszy - sytuacja podobna do duetu Edge i Christian, gdzie to CC był tym gorszym) ? Pamiętam ten gówniany feud na SD z Drew McIntyrem przed jego odejściem z WWE. Wróci i co ? Trafi do midcardu ?:P W TNA coś tam znaczy, w WWE raczej będzie popychadłem...

napisane przez filomatrix w dniu : 23-09-2016

filomatrix, inna sprawa, ze on tylko nadaje sie do bycia popychadłem.

napisane przez Arkao w dniu : 23-09-2016

filomatrix, inna sprawa, ze on tylko nadaje sie do bycia popychadłem.

napisane przez Arkao w dniu : 23-09-2016

filomatrix, inna sprawa, ze on tylko nadaje sie do bycia popychadłem.

napisane przez Arkao w dniu : 23-09-2016

Yyy. Gdyż Hardasi to obecnie , najsilniejsz z możliwych wzmocnien? Jedyne ludki, które po ponownym zatrudnieniu w wwe, mogliby występować w pełnym rozmiarze czasowym i co więcej mieliby ugruntowaną pozycję w rosterze.( biorąc pod uwagę choćby cenne doświadczenie) W Hardasach są cały czas spore pokłady gotówki. Natomiast z tego co się orientuję, to o sciągnięcie Matta głównie zabiega Tryplak a jak wiemy jego ludzie raczej rzadko kończą jako ,, popychadła" So...

napisane przez Caribbean Cool w dniu : 23-09-2016


Cytat: Caribbean Cool

Yyy. Gdyż Hardasi to obecnie , najsilniejsz z możliwych wzmocnien? Jedyne ludki, które po ponownym zatrudnieniu w wwe, mogliby występować w pełnym rozmiarze czasowym i co więcej mieliby ugruntowaną pozycję w rosterze.( biorąc pod uwagę choćby cenne doświadczenie) W Hardasach są cały czas spore pokłady gotówki.


Nie mówimy o duecie. Po tym co nawywijała dziewczyna chyba Setha Rolinsa, WWE bardzo restrykcyjnie podchodzi do przeszłości zawodników. Jak wyglądała jego przeszłość wszyscy wiemy. Mimo że ma konkretny star power, to na razie na angaż nie ma co liczyć.


Cytat: Caribbean Cool
Natomiast z tego co się orientuję, to o sciągnięcie Matta głównie zabiega Tryplak a jak wiemy jego ludzie raczej rzadko kończą jako ,, popychadła" So...


Może i tak być, ale Vince też ma jeszcze dużo do powiedzenia. Na pewno byłyby tarcia i jednak przychylałbym się do wyżej wspomnianej teorii, że jednak go utopią...

Arkao coś cii się powtórzyło :P

napisane przez filomatrix w dniu : 23-09-2016


Cytat: filomatrix

Po co im Hardas (zwłaszcza, że zawsze to był ten gorszy

Kłamstwo.

Cytat: filomatrix
sytuacja podobna do duetu Edge i Christian, gdzie to CC był tym gorszym

Ogromne kłamstwo.

napisane przez K-PEL-K w dniu : 23-09-2016

Czemu ? Ogólny odbiór (chyba nie tylko mój) jest właśnie taki.

napisane przez filomatrix w dniu : 23-09-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy