Kto początkowo miał wygrać Cruiserweight Classic? Chris Jericho o konfrontacji z Lesnarem

Ziggy
Newsów: 80

Panuje przekonanie, że według początkowych założeń zwycięzcą Cruiserweight Classic, a co za tym idzie nowym Cruiserweight Championem miał zostać Kota Ibushi bądź Zack Sabre Jr. Obaj zawodnicy odrzucili jednak propozycje dołączenia do federacji, w związku z czym plany te zostały zmienione. Mimo to oczekuje się, że prędzej czy później obu wrestlerów ponownie zobaczymy w ringu WWE.

Alberto Del Rio był powszechnie lubiany przez zawodników, jednak inni pracownicy nie wydają się być przesadnie przejęci faktem, że pożegnał się on z organizacją w ostatnim czasie. Mówi się, że Meksykanin miał wysokie mniemanie o sobie i często bywał nieprzyjemny w rozmowach z personelem.

Niewykluczone, że D-Von Dudley wznowi wkrótce współpracę z WWE. Nie ma on jednak występować w ringu, a zająć się pracą agenta na zapleczu, co pozwoliłoby mu w tym samym czasie kontynuować prowadzenie swojej szkółki wrestlingu znajdującej się na Florydzie. Jeśli chodzi o jego tag team partnera - wygląda na to, że Bubba Ray Dudley skupi się teraz na singlowej karierze.

John Cena wspomina w ostatnim czasie o chęci wyrównania rekordu liczby tytułów mistrza świata należącego do Rica Flaira. Najprawdopodobniej nie stanie się to jednak na No Mercy – gdzie oczekuje się obronienia swojego mistrzostwa przez AJ Stylesa. Spekuluje się, że na swój 16-ty tytuł lider Cenation będzie musiał zaczekać do WrestleManii 33. Jeśli chodzi o plany dotyczące jego walki z The Undertakerem na największej ze scen - ciągle nie jest znany status Deadmana, który po swojej ostatniej walce mówił, iż przechodzi na emeryturę. Warto jednak zaznaczyć w tym miejscu, że w przeszłości zawodnik kilkukrotnie wypowiadał już takie słowa, po czym Vince'owi McMahonowi udawało się go nakłonić do stoczenia kolejnej walki.

Chris Jericho był w ostatnim czasie gościem Chaela Sonnena w jego podcaście, gdzie opowiedział o swoim starciu z Brockiem Lesnarem na zapleczu SummerSlam. Kanadyjczyk przyznał, że rzeczywiście walki Lesnara to nie jego interes, ale zakończenie pojedynku było jego zdaniem bardzo brutalne i widząc swojego kolegę leżącego w kałuży krwi, zwyczajnie martwił się o jego zdrowie. Stwierdził także, że Brock to szkolony fighter i prawdziwa Bestia, ale on nie jest człowiekiem, który miałby się przed kimkolwiek płaszczyć. Całą rozmowę możecie odsłuchać tutaj.

W przeszłości pojawiały się plotki łączące Ricocheta z WWE. Wygląda jednak na to, że fani tego transferu będą musieli jeszcze trochę poczekać, gdyż zawodnik najprawdopodobniej pozostanie w New Japan Pro Wrestling. Poza tym miał on także otrzymać bardzo dobrą propozycję ze strony Lucha Underground i może być skłonny do kontynuowania tej współpracy. Przed kilkoma dniami zamieścił także taki oto wpis:
Where Are They Now? z Vladimirem Kozlovem:Debiutancka walka Marka Henry'ego i wspomnienia po latach:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

What's Trending?
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

This Week in WWE History:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy