Oglądalność SmackDown, sytuacja na zapleczu pod nieobecność Vince'a McMahona

Ziggy
Newsów: 80

2.292 mln osób zebrało się przed telewizorami we wtorkowy wieczór, by obejrzeć 892 odcinek SmackDown. Dla porównania: zeszłotygodniową galę śledziło 2.658 mln widzów.

Wygrana Deana Ambrose'a w main evencie tegoż SmackDown nie przeszła niezauważona, bowiem była to pierwsza czysta porażka przez pinfall lub submission na tygodniówce Johna Ceny od blisko siedmiu lat. Ostatni taki przypadek miał miejsce 19 października 2009 roku, kiedy mierzył się on z Triple H'em.

W związku z kontuzją Vince'a McMahona - która zmusiła go do poddania się operacji - szef federacji nie był w stanie osobiście pojawić się za kulisami ostatnich gal. W ubiegłą środę powrócił on do swojego biura i jak donosi Court Bauer z MLW Radio, Vince ma wgląd do skryptów i nadzoruje pracę oficjeli na tyle, ile jest to możliwe z siedziby WWE w Stamford. Na zapleczu natomiast nad wszystkim czuwają Triple H oraz Stephanie McMahon, wspomagani przez Creative Team i to Hunter zajmuje obecnie najważniejsze stanowisko w Gorilla Position oraz do niego należy ostatnie słowo podczas podejmowania wszelakich decyzji.

Po ostatnim Talking Smack pojawiły się spekulacje, że walka między Carmellą a Nikki Bellą może być pojedynkiem bez dyskwalifikacji. Daniel Bryan podczas programu stwierdził bowiem, że z chęcią zobaczyłby panie w takim starciu, jednak musi skonsultować się w tej sprawie z Shane'em McMahonem.

W karcie Clash of Champions PPV znajduje się aktualnie 6 walk. Kolejną walką, która może znaleźć swoje miejsce podczas kick off show, jest walka Enzo Amore/Big Cass vs The Shining Stars.

Powodem nieobecności w programach WWE Summer Rae są problemy zawodniczki z kontuzjami. Amerykanka była badana przez lekarzy federacji w zeszłym miesiącu i wyniki ukazały kłopoty z szyją, plecami oraz łokciem. Członkini rosteru Raw od kilku miesięcy walczyła z bólem, jednak kontynuowała występy w ringu, nie zdając sobie sprawy z tego, jak poważne mogą to być urazy. Swoją ostatnią walkę Summer stoczyła w połowie sierpnia.

Przykra wiadomość dla oczekujących fajerwerków w każdym starciu cruiserów na Raw. Otóż WWE zamierza nieco przyhamować wrestlerów dywizji, co za tym idzie nie będziemy świadkami spotów i akcji wysokiego ryzyka w takich ilościach, jakie mogliśmy oglądać dotychczas podczas trwania Cruiserweight Classic.

WWE Games ogłosiło kilka postaci, które znajdą się w DLC WWE 2K17. Są to Eddie Guerrero, Papa Shango, Tye Dillinger, Luke Gallows, Karl Anderson, Kerry Von Erich, Mojo Rawley, The Godfather oraz Austin Aries.

Kolejnymi gwiazdami organizacji, które trafiły na okładkę magazynu Muscle & Fitness, są siostry Nikki oraz Brie Bella.
Top 10 momentów SmackDown:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Michael Cole w tym tygodniu gości powracającego do WWE Briana Kendricka:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Gwiazdy federacji kiedyś i dziś:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Ku pamięci ofiarom Brauna Strowmana:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Poprzedni wywiad, który oglądałem to był ten z Owensem. Wtedy było bardzo sztywno i chyba przez cały czas w gimmicku. Teraz prawie całość była bardzo przyjemna. Dlaczego prawie ? Sama końcówka to już nawiązanie do Clash of Champions w której Kendrick mówi, dlaczego to on powinien przejąć pas...

napisane przez filomatrix w dniu : 22-09-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy