WWE 2k23 Even Stronger

WWE wykorzysta chanty "CM Punk" na Survivor Series? Dwie walki na SD

Arkao
Newsów: 1409

Mimo że Shorty G oraz Mustafa Ali otrzymali miejsce w ekipie SmackDown podczas Survivor Series Matchu, nie muszą oni wziąć udziału w tej walce. Na dzisiejszej tygodniówce stoczą pojedynek z Dolphem Zigglerem oraz Robertem Roode'em. Jeżeli przegrają, byli mistrzowie drużynowi Raw wskoczą w ich miejsce. Wplątany w ten pojedynek będzie prawdopodobnie konflikt Romana Reignsa z Baronem Corbinem.

Według Wrestling Observer Newsletter CM Punk będzie regularnie pojawiał się podczas WWE Backstage, ale nie oznacza to, że będzie obecny w każdym odcinku. Podobno wielu ludzi z zaplecza federacji nie chciało powrotu byłego WWE Championa, pamiętając, w jakich relacjach odchodził on z firmy. Warto nadmienić, że najbliższe PPV odbędzie się w Chicago, gdzie CM Punk raczej się nie pojawi, ale federacja może nareszcie wykorzystać okrzyki "CM Punk" na swoją korzyść.

Na dzisiejszym SmackDown zobaczymy też starcie między Bayley a Nikki Cross. Jeżeli Cross wygra, zostanie piątą uczestniczką drużyny niebieskiego brandu w wielkim Survivor Series Matchu. Wcześniej zapowiedziano udział Sashy Banks, Carmelli, Lacey Evans oraz Dany Brooke w tym pojedynku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy