Hawkins i Ryder zawalczą o pasy drużynowe na Raw

Arkao
Newsów: 1409

WWE poinformowało, że Curt Hawkins oraz Zack Ryder zostali nowymi pretendentami do tytułów drużynowych. Byli mistrzowie pokonali O.C., dzięki czemu na najbliższym Raw zawalczą z Viking Raiders. Do walki z Gallowsem oraz Andersonem doszło na live evencie w niemieckim Mannheim. Jeżeli ewentualnie dojdzie do zmiany posiadaczów tytułów, to Hawkins i Ryder zawalczą automatycznie na Survivor Series w walce brandów.

Jordan Myles, który od tygodni atakował WWE na swoim twitterowym koncie, nie będzie już tego więcej robił. Zawodnik NXT usunął swoje konto na tym portalu społecznościowym. Przypomnijmy, że dwa dni temu Myles poinformował o swoim odejściu, ale WWE tego nie potwierdziło. Tak więc nadal bardzo mało wiemy o sytuacji, w jakiej jest były gwiazdor sceny niezależnej.

Profil CM Punka po wielu latach powrócił na stronę WWE.com. Przypomnijmy, że zawodnik ten nie miał nic wspólnego ze swoim byłym pracodawcą od 2014 r., gdy wygasł jego kontrakt. Powrócił jednak do produktu federacji na ostatnim Backstage, kiedy to niespodziewanie wyszedł do ringu w trakcie programu Renee Young.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy