Potencjalny powrót Morrisona, ceny biletów na WrestleManię

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Wszystko wskazuje na to, że na tegorocznej gali TLC zobaczymy starcie Romana Reignsa z Baronem Corbinem. Co ciekawe, według Dave'a Meltzera obaj panowie mogą zmierzyć się ze sobą w dawno niewidzianym Dog Collar Matchu. Wszystko to przez promo Corbina z ostatniego SmackDown, gdzie ten stwierdził, że Reigns szczeka jak chihuahua.

Dolph Ziggler wypowiedział się niedawno na temat potencjalnego powrotu do WWE jego przyjaciela - Johna Morrisona. Były mistrz świata wagi ciężkiej stwierdził, że John mówi o powrocie od dobrych trzech lat i w sumie on sam już nie wie, czy to żarty, więc przestał dalej pytać. Ziggler dodał, że ma jednak nadzieję, iż te pogłoski okażą się prawdą.

Do sprzedaży weszły dziś bilety na przyszłoroczną WrestleManię i póki co ceny za wejściówki dochodzą do absurdalnych wręcz wartości. Za dobre miejsce w okolicach ringu trzeba będzie zapłacić nawet 10 tysięcy dolarów. Warto też dodać, że wcale nie są to bilety typu VIP. Z kolei za miejsca na płycie, w dalszych rzędach, bilety kosztują około 2 tysiące dolarów.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 15-11-2019 19:44:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy