Współpraca WWE z NJPW? Kto zastąpi Virka na Raw? Spoilery z SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1205

Dość niespodziewanie świat obiegły informacje o potencjalnej współpracy WWE z NJPW. "Wrestling Observer" podało, że ponoć od około dwóch miesięcy trwają rozmowy pomiędzy obydwiema stronami i weszły już w bardzo zaawansowany etap. WWE ma reprezentować Nick Khan, który po awansie w hierarchii zdołał namówić Vince'a McMahona do takiej decyzji. Czołowe postacie z WWE miałyby mieć możliwość występów w Japonii i na odwrót. A co więcej - to byłaby współpraca na wyłączność. Oznacza to nic innego, jak zamknięcie drzwi dla relacji NJPW z AEW i Impact Wrestling.

WWE zaskoczyło wszystkich i zapowiedziało SummerSlam na 21 sierpnia. Oznacza to, że po raz pierwszy od lat PPV od WWE będzie miało miejsce w sobotę (pomijając WrestleManie podzielone na dwie noce).

Jimmy Smith zastąpi Adnana Virka jako komentator Raw. Wcześniej pracował m.in dla UFC i Bellatora.

____

Za tydzień na SmackDown zobaczymy dwie walki o pasy mistrzowskie. The Usos staną przed szansą zdobycia SmackDown Tag Team Championship, które w tej chwili posiadają Dominik i Rey Mysterio.Commander Azeez zaingerował w walkę Apollo Crewsa z Kevinem Owensem. Adam Pearce postanowił, że za tydzień dojdzie do rewanżu, natomiast Azeez nie będzie mógł się pojawić przy ringu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy