Tom Phillips odchodzi z WWE, więcej zwolnień, Brodus Clay

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 205

Adnan Virk nie jest jedynym komentatorem, który w ostatnich dniach pożegnał się z WWE. Jak donosi portal "Fightful.com", w czwartek federacja McMahonów zdecydowała o zakończeniu współpracy z Tomem Phillipsem.

32-letni announcer pracował w WWE od 2012 roku, zaliczając w międzyczasie praktycznie wszystkie stopnie korporacyjnej "drabiny". Przeprowadzał wywiady na zapleczu, pełnił funkcję głównego komentatora NXT (przed erą Mauro Ranallo), NXT UK, Main Event, 205 Live, SmackDown oraz, w ostatnich miesiącach, Monday Night Raw. Z czerwoną tygodniówką pożegnał się w kwietniu tego roku, tuż przed WrestleManią. Na największej gali roku nie pojawił się, oficjalnie, z powodu zakażenia COVID-19.

***


Z WWE pożegnało się w ostatnich dniach również kilkudziesięciu pracowników zaplecza technicznego, w tym niemal połowa (!!!) pionu graficznego oraz ekipy odpowiedzialnej za prowadzenie firmowych kanałów na social media. Cięcia te, według oficjalnych komunikatów, spowodowane są "racjonalizacją kosztów".

***


Dobra wiadomość dla (wszystkich trzech) fanów Brodusa Claya - niegdysiejszy Funkasaurus (a obecnie konserwatywny komentator polityczny) zapowiedział, iż 14 grudnia premierę mieć będzie napisana przezeń autobiografia: "Just Tyrus: A Memoir".

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 28-05-2021 01:00:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy