Nowe informacje dotyczące SummerSlam - udział celebrytki, przesunięcie gali na sobotę

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 253

Theme songiem sierpniowego SummerSlam będzie utwór Cardi B pt. "Up". Według "WrestleVotes", nie będzie to jedyny związek celebrytki z tą galą. Spekuluje się, że federacja może rozpocząć szerszą współpracę z piosenkarką, być może obejmującą jej pojawienie się na największym evencie lata.

W tym roku wyjątkowo SummerSlam odbędzie się w sobotę, a nie w niedzielę. Jest to sprawa dość zastanawiająca, ale z wyjaśnieniem jak zwykle spieszy Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio. Zdaniem dziennikarza taką datę chciał stadion w Las Vegas i choć show może nie odbyć się w tym mieście, tak termin pozostanie niezmieniony. Przypomnijmy, że tego samego dnia dojdzie do walki bokserskiej Manny'ego Pacquiao z Errolem Spence'em Jrem, więc WWE będzie miało sporą konkurencję, jeśli chodzi o oglądalność.

Shawn Michaels vs. Ric Flair - Bad Blood 2003:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 30-05-2021 18:23:00

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ta piosenka tak pasuje do wrestlingowej gali i to największej gali lata jak ja do baletu. Vince znów kombinuje z tymi celebrytami najpierw chce iść na wojnę jeśli chodzi o widzów, a jego działami będą celebryci...Niby nie robi różnicy czy gala będzie w sobotę czy w niedzielę ale jakoś nie lubię kombinacji zawsze było PPV w niedziele. Tak samo mnie wkurzało jak kombinowali z przenoszeniem SmackDown.

napisane przez NerVus w dniu : 30-05-2021

Wolę nawet jakby na stałe gale PPV były w sobotę bo tak na spokojnie można sobie nawet z rana obejrzeć a jak w niedzielę to dopiero w poniedziałek po pracy.

napisane przez Jeffrey Nero w dniu : 30-05-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy